Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Hnědý zapáchající výtok - Záněty v gynekologii - Diskuze

Hnědý zapáchající výtok

Hnědý zapáchající výtok

bezejmenaaa  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
dobrý den, chtěla bych se zeptat co by mohl značit hnědý zapáchající výtok. Zápach je dost intenzivní, jako laik bych to přirovnala zápachu něco mezi rybinou a hermelínem. Nikdy jsem na výtoky netrpěla, tak nevím. V případech nějakého podráždění nebo i preventivne dělám výplachy Rosalginem. Po výplachu byl se výtok asi na den ztratil a poté se objevil opět. Asi tak 10 dní jsem s tím zápasila sama a dnes jsem chtěla zajít ke svému lékaři, ale bohužel dnes jsem dostala menstruaci. Tudiž musím stejně pravděpodobně počkat až ms skonči. Je možné že by hnědý výtok 10 dní byl předzvěstí blížící se menstruace??
OG GROUP MEDICAL CENTRE s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 21 odpovědí
Dobrý den, vámi popsaný výtok určitě není předzvěstím menstruace, ale infekce. Tento typ zánětu musí být léčen adekvátně a proto uje nutné, aby jste ihned po skončení menstruace navštívila lékaře. S pozdravem Dvořáková
žena  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Pokud tedy víte že se jedná o infekci,nemůžete jednoduše napsat co dělat popřípadě co koupit za lék??Děkuji

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí