• 21 odpovědí

OG GROUP MEDICAL CENTRE s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás OG GROUP MEDICAL CENTRE s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - OG GROUP MEDICAL CENTRE s.r.o.

Motto:

Zdraví pro Vás a Vaše milované.

Více o nás

Profil centra

OG Group Medical Centre je soukromé zdravotnické zařízení poskytující KOMPLEXNÍ LÉKAŘSKOU PÉČI v širokém spektru oborů medicíny s využitím nejmodernější medicínské techniky a nejnovějších léčebných metod.

Mezinárodní zdravotnické zařízení OG Group Medical Centre bylo původně založeno jako gynekologicko-porodnická ordinace MUDr. Elenou Figurovou. Postupně zařízení expandovalo, až nabylo své současné podoby moderní kliniky poskytující ambulantní zdravotní péči v mnoha oblastech medicíny.

OG Group Medical Centre je soukromé zdravotnické zařízení poskytující komplexní lékařskou péči v širokém spektru oborů medicíny s využitím nejmodernější medicínské techniky a nejnovějších léčebných metod.

Náš zdravotnický tým se skládá z vysoce kvalifikovaných lékařů s bohatými zkušenostmi z tuzemska i ze zahraničí, ze vzdělaného a zkušeného středního zdravotnického personálu a kompetentních a milých pracovnic recepce.

Přátelská atmosféra a na důvěře založený osobní vztah mezi lékařem a pacientem je pro nás samozřejmostí.

gynekologie

Gynekologie

V oblasti gynekologie nabízíme komplexní gynekologickou péči, včetně pravidelných kontrol, léčby gynekologických onemocnění, očkování proti HPV, poradenství pro neplodné páry, poradenství v období klimakteria, při užívání hormonální léčby substituční nebo antikoncepce.  Provádíme menší i větší gynekologické operační zákroky.

Porodnictví

V oblasti porodnictví poskytujeme prenatální péči o fyziologická a riziková těhotenství, komplexní prenatální diagnostiku, předporodní přípravu, kompletní porodnické a další služby související s porodem („ porodní balíček“), včetně osobního vedení všech typů porodů.

fyzioterapie

Fyzioterapie, balneologie a léčebná rehabilitace

Náš tým rehabilitačních lékařů a fyzioterapeutů léčí širokou škálu nemocí pohybového aparátu, kterých hlavním projevem je bolest. Patří sem poruchy držení těla, zvýšený nebo oslabený tonus svalů (především svalů kolem páteře a svalů pánevního dna), degenerativní onemocnění a pooperační nebo poúrazové stavy.

Nedostatečná funkce pénevního dna vede kromě bolesti také k inkontinenci moči, sestupu až výhřezu pochvy či dělohy, zhoršené kvalitě sexuálního života. Základem úspěšné léčby je exaktní diagnostika pomocí přístroje MYO 200.

Trénink pánevního dna spolu s nácvikem správného dýchání je součástí předporodní přípravy, s kterou máme bohaté zkušenosti, stejně jako s fyzioterapií těhotných.

Další přičinou bolestí zad je chybná anatomie a funkce chodidel. Pomůže komplexní podologické vyšetření a řešení představují vložky do bot vyrobené na míru.

Kromě vynikajícího vzdělání a „zlatých“ rukou mají naši fyzioterapeuti k dispozici rovněž moderní přístrojové vybavení, které zefektivňuje proces rehabilitace (např. HUBER, SPA-JET).

interna

Interna

V našem zdravotnickém zařízení klademe zvláštní důraz na prevenci a léčbu civilizačních nemocí jako je vysoký krevní tlak, ischemická choroba srdeční, diabetes, vysoká hladina cholesterolu, nadváha a obezita, osteoporóza, jejichž frekvence narůstá se zrychlujícím se životním tempem.

Veškeré zařízení pro včasnou diagnózu a následnou léčbu těchto onemocnění máme k dispozici (elektrokardiograf, 24-hodinový monitor krevního tlaku, testovací sady pro zjištění celé řady ukazatelů z krve).

pediatrie

Pediatrie, neonatologie

Naše dětská lékařka nabízí komplexní péči od narození až do 19 let věku dítěte. Úzce spolupracuje s porodníky, pokud jde o informace ve vztahu k průběhu těhotenství a porodu. Provádí preventivní prohlídky a očkování, léčí běžná dětská onemocnění, poskytuje výživové poradenství a pomáhá řešit výchovné problémy. V případě potřeby dojíždí za svými pacienty k nim domů a rovněž poskytuje podporu rodičům v případě hospitalizace jejich dítěte. Naši pediatři – neonatologové poskytují specializovanou péči novorozencům a malým kojencům. V rámci předporodní přípravy vysvětlí rodičům problematiku ošetření novorozence na porodním sále, v dalším období pobytu na novorozeneckém oddělení a po propuštění.

dermatologie

Dermatologie

Naši dermatologové provádí diagnostiku a léčbu kožních onemocnění u dospělých i dětských pacientů.

Za pomoci digitálního dermatoskopu náš specialista dokáže odhalit všechny rizikové změny kůže. V případě potřeby chirurgického odstranění znamének je zajištěna návaznost na kliniku FNKV.

Nedílnou součástí naší dermatologické péče je i vlasová poradna, neboť vlasy jsou jedním z nejdůležitějších atributů psychosociální funkce kůže.

Korektivní a estetická dermatologie

Korektivní a estetická dermatologie nabízí nejmodernější ošetření s využitím nejmodernějších technologií DREAM A PEEL (diamantová mikrodermabraze), chemický peeling, botulotoxinové injekce, ošetření IPL (fotorejuvenace), dermální korektivní výplně, bezbolestné odstranění nežádoucího ochlupení laserem (LIGHTSHEER), neinvazivní liposukci ultrazvukem (ULTRACONTOUR s nejnovějším modulem U. Lift).

Velké oblibě se již tradičně těší endermologie, která zahrnuje léčbu celulitidy (CELLU 6) a neinvazivní mechanicko-terapeutický face lifting (LIFT 6) s  aplikací vysoce kvalitních dermatologických přípravků.  

Zdravý životní styl

 • Redukce tělesné hmotnosti pod odborným dohledem, nutriterapie, zdravý životní styl, redukce tělesné hmotnosti pod odborným dohledem a nutriterapie

Nutriprevence a nutriterapie nahlíží na pacienta jako na celek a nerozděluje jej podle tradičních medicínských schémat.

Snaží se o: 
 • Odstranění všech škodlivých vlivů ničících buňku

 • Podporu detoxikačních eliminačních pochodů

 • Redukci tělesné hmotnosti a krevních lipidů 

 • Optimalizaci  činnosti tlustého střeva

 • Eliminaci škodlivých vlivů překyselující západoevropské stravy

 • Minimalizaci škod způsobených volnými radikály

 • Změnu stravovacích návyků

 • Externí přísun stopových prvků, vitamínů, esenciálních mastných kyselin, atd.

Normální tělesná hmotnost, zdravá strava a zdravý životní styl se odráží nejenom na našem vzhledu, ale hlavně na celkové kvalitě našeho života. Volba zdravého životního stylu, který kombinuje správnou stravu s pravidelným cvičením, nám umožní prožít náš život naplno.
psych

Psychologie

Náš klinický psycholog poskytuje poradenství pro zvládání životních událostí, zlepšení sebeuvědomění, výuku relaxačních technik, zvládnutí nového prostředí a odloučení od rodiny a přátel, partnerské poradenství, podporu zvládání interpersonálních vztahů na pracovišti, učení metod pro zvládání stresu, terapii syndromu vyhoření, psychologickou podporu pro ženy v těhotenství,  po porodu a pro mladé rodiny, techniky pro zmírnění bolesti, psychoterapii místo léků nebo kombinace obou.

Psychiatrie

V naší psychiatrické ambulanci se zabýváme problematikou depresí, poruch spánku, úzkostných stavů, vztahových konfliktů, poruch příjmu potravy, léčbou závažných duševních onemocnění. Máme návaznost na všechna potřebná komplementární vyšetření (interna, neurologie, imunologie, kompletní laboratoř), jakož i na lůžková zařízení.

neurologie

Neurologie

Naše neurlogická ambulance nabízí celkové neurologické vyšetření. Pokud je potřeba vyšetření encefalografem, CT nebo magnetickou rezonancí, jsou tato zajišťována ve fakultních nemocnicích.  

Ortopedie

Náš odborník v oboru ortopedie zajišťuje akutní i elektivní ortopedickou péči v plné šíři pro všechny věkové kategorie. Některé výkony jsou zcela standardní, některé méně obvyklé, některé unikátní v rámci republiky.

Zvláštní pozornost věnuje ultrazvukové diagnostice pohybového aparátu, včetně vyšetření kojeneckých kyčlí. Zajišťuje operativu kyčelního kloubu v dětském a dospělém věku, včetně chirurgického řešení preartrotických stavů kyčelního kloubu záchovnými zákroky a endoprotetiky kyčelního kloubu (standardní, miniinvasivní, miniresekční).

Management péče zahrnuje kromě ambulantního ošetření, při kterém je event. operační výkon indikován, jeho provedení, dále pooperační kontroly jak při hospitalizaci, tak při následné ambulantní péči.

cina

Čínská medicína

Možnosti využití znalostí tradiční čínské medicíny v běžné lékařské praxi jsou např. v interním lékařství (chronický únavový syndrom, EB virosa, angina pectoris, hypothyreosa, hyperthyreosa, astma, migréna, chronická bronchitis, vředová choroba žaludku a dvanácterníku, ulcerosní colitis, Crohnova choroba, poruchy imunity, alergie). V kožním lékařství např. můžeme pomoci s léčbou psoriasy, ekzémů, kontaktní dermatitis, urticarie.

Významnou roli pak má spolupráce s našimi gynekology, např. při úpravě nepravidelné menses, PMS, klimakterických obtíží, neplodnosti, ovariálních cyst, vaginálních mykos.

V oboru ORL lze pomoci při chronické rýmě, adenoidní vegetaci, opakovaných otitidách, častých infekcích horních cest dýchacích.

Léčba probíhá pomocí čínských bylinných přípravků nebo desenzibilizační akupresurní techniky NAET.

Akupunktura vychází z předpokladu, že zdraví je otázkou pouze energetické a vegetativní rovnováhy, zatímco nemoc není pouhou závadou, ale poruchou právě této rovnováhy. Člověka vždy vnímá jako jeden celek ovlivňovaný prostředím, v němž se nachází. Akupunktura je jednou z nejúčinnějších metod cílené reflexní léčby. 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Gynekologie
Antikoncepce
Endometrioza
Klimakterium a menopauza
Mimoděložní těhotenství
Poruchy menstruačního cyklu
Záněty v gynekologii
Ortopedie
Konzervativní léčba úrazů
Kyčel - totální endoprotéza klasická
Obstřiky a punkce
Podologie, Podiatrie – péče o nohy
Ultrazvukové vyšetření kyčlí kojenců

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Video

On je In
3.1.2009

Chcete zvýšit svůj sportovní výkon? OG Group Medical Center se postará nejen o zlepšení kondice vašeho těla, ale i vaší pleti.

Články

Dokonale prozkoumané dno
27.5.2013

Není to problém, se kterým bychom se rády svěřovaly. Ale je pořád lepší překonat stud a vyhledat pomoc, než nestále přemýšlet...

Sklerotizace křečových žilek
11.5.2009

Sklerotizace je injekční metoda používaná k odstranění drobných křečových žilek na dolních končetinách. Provádí se nitrožilní...

Co dělat když se moc potíte?
26.1.2009

Kilogramy navíc, anebo jen stresová situace mohou za to, že se potíte víc, než byste chtěla. Existuje účinná pomoc?

Napište nám

Adresy

Adresa
Vodičkova 699/30
110 00 Praha
Praha 1
Česká republika

 Praha