Užívání čípků Polygynax

Užívání čípků Polygynax

mulisacek  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den,mam dotaz moje gynekoložka my predapsala vaginální čípky klion d100 ale nedostala jsem ještě menstruaci muže to být těmi čípky?Po výsledcích citologie my dala opět čípky tentokrát polygynax v letáku jsem se dočetla že se léčba nemá přerušovat během menstruace znamená to tedy že si je mám zavádět i při menstruaci?přijde my to divné prosim poraďte my předem děkuji
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Nemáte-li akutní potíže, radím vyčkat menses a léčbu zahájit, až krvácení skončí. Při menses není zavádění vaginálních globulí vhodné.
MUDr. Jan Šulc
GEST Praha
XXXXXXXXXXX
mulisacek  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den,mam dotaz moje gynekoložka my predapsala vaginální čípky klion d100 ale nedostala jsem ještě menstruaci muže to být těmi čípky?pořád je užívám děkuji za odpověď
rakova41  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. chtěla jsem se zeptat, doktorka mi našla výtok a předepsala mi polygynax. Já však neměla čas si ho vyzvednout. Dva týdny jsem ve spěchu odkládal léčbu. Ted mám pouze minimální výtoky a nic mě nesvědí. je léčba ještě nutná?
jana  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den,
dostala jsem čípky polygynax na užívaní, které mám brát po menses na 6 dní. Pak se chceme snažit o miminko, ale nevím když hned po dobrání to nějak neuškodí nebo nějak nezkomplikuje oplodnění. Můžete mi prosím poradit jestli můžu hned druhý den po ukončení zavádění začít s oplodněním, vychází mi to hned po skončení na 12 den ovulace.děkuji jana
Eva  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den ,mám předepsané tobolky Polygynax,kde v přiloženém letáčku píší,že to může mít špatný dopad na ledviny či ucho. Mám trochu strach léčbu zahájit ,neboť jsem prodělala VERTIGO a nechci ho již zpět. Předepsané mám dvě balení,ale i tak !!! poraďte mi ,prosím . Děkuji Eva
jahoda  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
já jsem po použití čípku Polygynax dostala silné bolesti močového měchýře s krvácením z močové trubice...
jana  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, muj gynekolog mi předepsal vaginální čípky polygynax. Užívala jsem je 3 dny, ale zjistila jsem že jsem si špatně přečetla příbalový leták, kde bylo napsáno, že se mají užívat po 12 dnů. Mám je teď začít brát obden?
BarunaB  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli Polygynax snižuje účinnost antikoncepce a jestli vadí pohlavní styk během užívání Polygynaxu a případně jaké by to mohlo mít následky. Děkuji za odpověď
Nunu5  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
DObrý den, beru cipky od vcerejsiho dne polygynax na 12 dní, ale 13 mam dostat menzes, mam lecbu prerusit a brat je zase po menzes a nebo ne?A cipek me vytekl nakalhotky, cim to muze byt zpusobene?A take me bolela pochva a ted bricho.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí