Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bazaliom očního víčka - Léčba bazaliomu (bazocelulární karcinom) - Diskuze

Bazaliom očního víčka

Bazaliom očního víčka

Ira  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den, můj partner absolvoval před 6 týdny operaci dolního víčka s vyoperování bazaliomu z vnitřního dolního koutku víčka. Operaci prováděli na očním oddělení okresní nemocnice nemocnice. Poté byl odeslán do onkologické ambulance k doléčení. Zde mu bylo sděleno, že další léčba v podstatě není možná, že ozařování by mohlo poškodit plastiku víčka i zrak a chemoterapie nebyla řešena vůbec.
Protože se mi zdá, že drobný vřídek v koutku oka s bílou špičkou se opět tvoří, tkáň očnice je zarudlá a dolní víčko rovněž, mám obavy, zda navrhovaná léčba v této fázi je dostačující, s tím, že na kontrolu je přítel pozván v měsíci září, ale ne na onkologii, nýbrž na oční kliniku, kde byl operován.
Děkuji za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

jaromircihak 13.4.2015
Spokojený/á

Moje maminka /93/ prodělala operativní zákrok odstranění bazaliomu na horním rtu.Odstranění proběhlo na plastické chirurgii v nemocnici Na Bulovce.Zatím vše vypadá OK.Je nutné sledování.

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí