Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Recidiva bazaliomu na nose - Léčba bazaliomu (bazocelulární karcinom) - Diskuze

Recidiva bazaliomu na nose

Recidiva bazaliomu na nose

Pacient  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Jsem po operaci basalionu solidního na nose včetně plastiky, Nad novou kůží recidiva v začátku,Nechci mít další jizvy, chtěla bych sléčit darou,nejlépe již bez další jizvy z vzorků,ve Fakultní nemocnici novou metodu nezavedli,pokud vím. V Askelpionu v Praze kyselina aminolevulová Getvix a poté laser,kdo mi to udělá v Ostravě?Je možná léčba bez dalších vzorků?
MUDr. Anna Kinkorová  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 74 odpovědí
  • 5 Likes
Fototerapií basaliomu se myslím zabývají na VFN Praha 2 a také ve Fakultní nemocnici Hradec Králové,Další pracoviště nejsou vyloučena ale neznám je.Po poradě s lékařem zkuste krém Aldara.
Pacient  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Děkuji MuDr. Kinkorové,ozvu se, jak jsem dopadla.Nedávno Aldaru loni předepsali jen na základě pozitivního nového vzorku,což znamená další jizvu na nose,uvidíme letos,navíc nos je blízko sliznic,tam se Aldara nedoporučuje,musela bych být opatrná,jen trošinku Aldary.Začala jsem užívat Rio Mare z Finclubu,poněm se prý nové basaliony netvoří.
Agent 007  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
již 6. rokem se potýkám s bazaliomem u kořene nosu u vnitřního koutku oka. Jeho odstranění bylo dvakrát chirurgické, poté několikrát krializací. Je mi 40 let, nedokážu si představit, kdyby to dále pokračovalo, kůže je červená a zjizvená. Zákroků jsem měla celkem 6. Není v tom spíše nějaká vnitřní příčina? Lékaři bazaliom na rok odstraní, ale on se objeví znovu. Do solárií jsem nikdy nechodila.
Děkuji za odpověď. Eva

Související recenze a zkušenosti

jaromircihak 13.4.2015
Spokojený/á

Moje maminka /93/ prodělala operativní zákrok odstranění bazaliomu na horním rtu.Odstranění proběhlo na plastické chirurgii v nemocnici Na Bulovce.Zatím vše vypadá OK.Je nutné sledování.

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí