Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Léčba basaliomu Aldarou - Léčba bazaliomu (bazocelulární karcinom) - Diskuze

Léčba basaliomu Aldarou

Léčba basaliomu Aldarou

Iva  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den, v dekoltu se mi udělal flíček, o průměru 1cm cca, který mi kožní lékařka po odebrání části tkáně diagnostikovala jako basaliom. Nasadila jsme Aldaru na 6 týdnů. Po 3 týdnech jsem musela na týden přerušil a mazat jen Bactroban kvůli podráždění. Nyní zase mažu a měla bych ještě jeden a půl týdne. Co se mi nezdá je reakce. Ta je opravdu bouřlivá. Ložisko se loupe, když ho přes den zalepím krytím z netkané textilie, tak mokvá. Lepím to hlavně na cvičení, aby mi to i nedráždilo ramínko od podprsenky. Trošku mne trápí, abych nakonec neměla větší jizvu jak po extrakci a tak nějak vůbec mi to příjde bouřlivé. Foto přikládám. Flíček byl malý a nyní mám mokvající flek. Děkuji za konzilium. Jde mi o to, zda je reakce normální, zda máte zkušenost s léčbou touto mastí a také nějaké dobře ukončené scénáře.
Bety  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Basaliom na tváři cca1x1,5 cm jsem si po dohodě s kožním lékařem nechala odstranit plastickým chirurgem pomocí laseru. Po zákroku se mi utvořil dosti nevzledný strup, ale pomocí hemagelu jsem ho do týdne měla pryč a dnes, po dvou měsících mám to místo trošku začervenalé, ale hladké, vyhojené. Přeji bezproblémovou léčbu. Bety
Evelyn  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
ja mam basaliom ve tvari,v roce 2012 byl poprve odstranen plast.chirurgem od te doby mam po druhe recidivu,takze mi prijde Vase rada velmi jednoducha,navic na hemagel jsou u nekterych alergicke reakce.

Související recenze a zkušenosti

jaromircihak 13.4.2015
Spokojený/á

Moje maminka /93/ prodělala operativní zákrok odstranění bazaliomu na horním rtu.Odstranění proběhlo na plastické chirurgii v nemocnici Na Bulovce.Zatím vše vypadá OK.Je nutné sledování.

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí