Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Léčba invazivního basaliomu - Léčba bazaliomu (bazocelulární karcinom) - Diskuze

Léčba invazivního basaliomu

Léčba invazivního basaliomu

hodanovka  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den, můj manžel už absolvoval 4 operace invazívního basaliomu na tváři a nad horním rtem , po čtvrté operaci byl výsledek histologie tento: vrorek č. 3 excize 15 mm -
1.2 residuální část basaliomu - nádorové struktury zasahují těsně k resekčnímu okraji, vzorek č. 4 - 5 mm - fibrosní tkáň s odběrovými artefatkty. Ve fibrozní tkáni zachycenyvýrazné arteficiálně změněné epiteliální čepy - patrně se jedná o nádorovou infiltraci strukturami basaliomu.. V současné době probíhá aplikace Aldary po jejimž ukončení a zhojení by mělo být aplikována léčba radioterapiíí 15 x. Protože tento způsob léčby se mi jeví jako velmi rizikový a rádi bychom se tomu vyhnuli, poprosila bych Vás zdvořile o radu, jak v dané situaci postupovat.
Altervativní léčba? Fotosyntetická terapie ? ? ? Jsem z toho zoufalá,
potřebuji pro manžela co nejšetrnější formu léčby, která by byla účinná.

Děkuji předem za odpověď.

Eva

Související recenze a zkušenosti

jaromircihak 13.4.2015
Spokojený/á

Moje maminka /93/ prodělala operativní zákrok odstranění bazaliomu na horním rtu.Odstranění proběhlo na plastické chirurgii v nemocnici Na Bulovce.Zatím vše vypadá OK.Je nutné sledování.

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí