Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Způsob odstranění bazaliomu - Léčba bazaliomu (bazocelulární karcinom) - Diskuze

Způsob odstranění bazaliomu

Způsob odstranění bazaliomu

anonym  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
jsem objednán naoperaci bazaliomu na pravé tváři ve velikosti 8*4 cm a následnou plastiku,chtěl bych vědět,co mne čeká
irena13  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Minulý týden mi byl diagnostikován basaliom na nose. Vzhledem k počátku výskytu - 1 rok - moje kožní lékařka mi nedoporučila chirurgický zákrok /je mi 35 let/ a nyní docházím k léčbě dusíkem a poté půjdu na kliniku na odstranění lasarem. Je to takto v pořádku, jak zjistím, když jsme nedělali biopsii, zda jsem opravdu měla basaliom a že je úplně celý odstraněn. Děkuji
Ivana  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Mám špatnou zkušenost se "skvělou" paní kožní lékařkou, která má letité zkušenosti v dermatologii. Místo aby mě odeslala na specializované kožní oddělení, raději vyinkasuje nemalou částku za laserové odstranění výrůstku na špičce nosu. Po pár týdnech se rána stále nehojila a po kontrole u stejné kožní lékařky ve FM mi řekla,ať raději zajdu na plastiku do Fakultní nemocnice v Ostravě. Tam mi (samozřejmě bezplatně) odebrali vzorek, nyní mám diagnostikován bazaliom a bude mi odstraněn. Takže již nikdy žádný laser u kožní !!! Spíše by si paní doktorka z FM měla změnit název své ordinace na "Kosmetické studio". Ve FNO jsem měla štěstí na moc příjemného a ochotného pana doktora,který mi vše vysvětlil a zajistil rychlé objednání k zákroku. Ivana

Související recenze a zkušenosti

jaromircihak 13.4.2015
Spokojený/á

Moje maminka /93/ prodělala operativní zákrok odstranění bazaliomu na horním rtu.Odstranění proběhlo na plastické chirurgii v nemocnici Na Bulovce.Zatím vše vypadá OK.Je nutné sledování.

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí