Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Léčba růžovky laserem - Léčba růžovky (rosacea) - Diskuze

Léčba růžovky laserem

Léčba růžovky laserem

Manana89  |  návštěvník  |  Středočeský kraj

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jak je účinná léčba růžovky laserem. Pomáhá tato léčba? A na kolik zhruba vyjde? Mám ji na nose, tvářích, pod nosem, na bradě a nad obočím. Je to dost nepříjemné a dosavadní léčba je bez výsledků. Už jsem zoufalá a vyjít mezi lidi se vztyčenou hlavou bych si moc přála.
Moc děkuji za odpovědi
Martina Osvaldová
Ústav estetické medicíny - Karlovy Vary  |  Basic member  |  Karlovy Vary
  • 1 odpovědí
  • 9 Likes

Dobrý den.My používáme s výhodou IPL - intensive pulse light přístroj Quantum od firmy Lumenis, výhodou je plošné ošetření .
Dle množství a charakteru barvy se musí ošetření většinou opakovat.
první sezení provádíme cca. za 3000-5000kč.Další dle vzájemné dohody.
objednat se můžete na naší recepci telefonicky:  XXXXXXXXX.
s pozdravem, MUDr. Kupka za ÚEM Karlovy Vary
suche oci  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Jedna kozni lekarka mi rekla ze IPL se na rosaceu nesmi pouzivat. Zajimalo by me proc? IPL take pouzivaji ocni lekari na ocni rosaceu. Po IPL jsem mela velke bolesti trvajici nekolik mesicu a stav se nezlepsil coz jsem necekala
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes

Je nejprve třeba říci, že "růžovka" se zlepší ale nikoli vyléčí. příčina onemocnění není odstranitelná. Stojí to ale za to. Též je potřeba říci, že onemocnění je složitější, hrozí infekční komplikace a měl by ho léčit zkušený lékař. Už jsme dost komplikací viděli. Lze léčit laciněji přístrojem IPL, což máme k dispozici. Asi lepší je laser, ideálně půlzní barvivový. Slevové akce nepořádáme, spíše se snažíme dobře léčit. Záleží na velikosti projevu- léčba může být od několika stokorun, po tisíce korun. Obvykle ošetření stojí 3000 Kč. Jestli to bude o něco více či méně posoudíme pohledem, když přijdete.
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes

Dobrý den,
na naší klinice používáme asi nejlepší cévní laser V-Beam od společnosti Candela, který patří mezi špičky na trhu.
Počet potřebných ošetření bývá zpravidla kolem tří. Cena na naší klinice je 3000 Kč za ošetření.
S pozdravem Dr. Magda Neparidze
Klinika Mediestetik, XXXXXXXXXXX, XXXXXXXXXXXXXXX
  • 30 odpovědí
  • 5 Likes

Dobrý den,
laser může odstranit rozšířené žilky (jsou i u růžovky) nebo odstranit nadbytečnou tkáň u hypertrofických forem růžovky. Je třeba prohlédnout a vyhodnotit Váš aktuální stav onemocnění a poté se domluvit na konkrétních možnostech léčby.
Prim. MUDr. Karolína Kykalová  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 6 odpovědí

Vážená paní Osvaldová,

k Vašemu dotazu – laser je vhodný k léčbě rozšířených žilek u růžovky, kdy se tyto odstraňují a snižuje se sklon k zánětlivým a proliferačním komplikacím ev. v kombinaci s IPL na hojení a zklidnění podrážděné kůže. Růžovka se většinou nedá vyléčit, pouze dobře ošetřovat. Místní léčba je však základem úspěchu.

S přáním pevného zdraví

MUDr. Karolína Kykalová
hlavní lékařka dermatologie Esthesia, tel.: 603 465 672
Studio BODYFORM Cosmetics  |  Basic member  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám velmi dobré zkušenosti s biostimulačním laserem, a s led modrým světlem. Oba lasery pleť zklidní, dezinfikují a hojí. Pod laser dávám ichtamolovou mast, kolagen a kyselinu hyaluronovou pro zvlhčení pleti. Dále jojobový olej s vitamínem A,E. Také doporučuji zkusit chlorofil ve spreji z lékárny. Zdravou pleť přeje Jana, studio BODYFORM Praha

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí