Celková doba do odběru vajíček

Celková doba do odběru vajíček

lilly  |  návštěvník  |  Praha
Dobry den,

mam zajem darovat oocyty na nekterem z prazskych pracovist.
Je mi 30 let, VS, bezdetna, neuzivam HA, celkove zdrava.
Zajimalo by me, jak dlouho cely proces darovani trva a rovnez vyse financni kompenzace.

Dekuji a jsem s pozdravem
Sanatorium Pronatal  |  Basic member  |  Praha, Teplice, Karlovy Vary, České Budějovice, Kolín
  • 29 odpovědí
Vážená paní,
děkuji za e-mail.
O dárkyně zájem máme.
Pokud mně pošlete vaše telefonní číslo, spojím se s V8mi a domluvíme další postup.
Děkuji, s pozdravem
Doc.MUDr.T.Mardešić CSc., vedoucí lékař Sanatoria Pronatal
e-mail: XXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXX
Snowangell  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den, rada bych darovala vajicka. Je mi 27 let mam 1 dite. Celkove jsem zdrava. Neberu zadne leky a pravidelne dochazim na testy pohl.chorob.
Dekuji za odpoved. Olga
Sanatorium Pronatal  |  Basic member  |  Praha, Teplice, Karlovy Vary, České Budějovice, Kolín
  • 29 odpovědí
Vážená paní,
děkuji za e-mail.
O dárkyně zájem máme.
Pokud mně pošlete Vaše telefonní číslo, spojím se s Vámi a domluvíme další postup.
Děkuji, s pozdravem
Doc.MUDr.T.Mardešić CSc., vedoucí lékař Sanatoria Pronatal
e-mail: XXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXX
Prague Fertility Centre  |  Basic member  |  Praha
  • 22 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
pokud byste chtěla u nás darovat vajíčka,
budeme velmi rádi, když nám odešlete kontakt na e-mail
XXXXXXXXXXXXXXXXX nebo se objednáte telefonicky na čísle + XXXXXXXXXXXXXXX.
Výsledky prvního vstupního vyšetření (gynekologické, serologické, genetické) jsou k dispozici za 3 týdny, vlastní hormonální stimulace ukončená odběrem vajíček trvá asi 11 až 14 dní.
Finanční kompenzace dárkyni se pohybuje kolem 20 tis Kč za cyklus.

S pozdravem Alena Košťáková

Prague Fertility Centre
helca  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
dobrý den, mám zájem darovat vajíčka, mám dvě zdravé děti 8 a 4 roky, jsem vyučena, některé kliniky požadují st.školu , a tak bych se ráda zeptala , na které klinice toto můžu uskutečnit i bez st. školy děkuji
Sanatorium Pronatal  |  Basic member  |  Praha, Teplice, Karlovy Vary, České Budějovice, Kolín
  • 29 odpovědí
Vážená paní,
O dárkyně zájem máme.
Pokud měn pošlete Vaše telefonní, číslo, spojíme se s Vámi a domluvíme další postup.
Děkuji, s pozdravem
Doc.MUDr.T.Mardešić CSc., vedoucí lékař Sanatoria Pronatal (XXXXXXXXXXXXXXX)

katka  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
dobry den,mam zajem o darovani vajicek.dostala jsem e-mail od pana svobody,jestli mam zajem jeste porad darovat vajicka,tak ze si mam najit vasi kliniku.
a veskere informace sdelit zde.pan doktro pry uz bude vedet pani se jmenuje sona svobodova fidlerova,pry si mohou privest vlastniho darce a preskocit tak v poradniku darcu pokud bych pro ne byla vhodny darce tak mohou me vajicka dostat prave oni.vse mam pry resit primo s panem docentem mudr.t.mardesicem,dekuji za odpoved.
katka  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
omlouvam se zapomela jsem na telefonni cislo ktere je na me 722612650
AIRIN  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den chtěla bych se zeptat chodím na jednu kliniku mám už všechno potřebný za sebou a ted čekám až mi zavolají jak dlouho to tak přibližně trvá než mě vezmou na odběr vajíček?zatím jim jen hlásím datum menstr.chodím tam už 2 měsíce.děkuji za odpověd
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Nelze bohužel jednoznačně odpovědět. Záleží vždy na systému, jaký má nastavený to které pracoviště. V našem centru, jsou-li hotové všechny testy, odběr vajíček následuje nejdéle do 6-8 týdnů.
MUDr. Jan Šulc
monfle  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den.18 července jsem podstoupila veškeré testy a odběry v Pronatalu v Praze na případné darování vajíček.Dnes je 18 září a stále se mi nikdo neozval.Je možné,že to trvá tak dlouho? Děkuji
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Obvykle je vše hotovo do 4 až 6 týdnů.
MUDr. Jan Šulc
konki  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den, měla bych zájem o darování vajíček. Je mi 26 let jsem vysokoškolák, mám jednoho zdravého chlapečka 20 měsíců. Momentálně bydlíme v Mladé Boleslavi. Zajímalo by mě jak často se musí dojíždět na kontroly, celková délka darování a rovněž zda budu mít nárok na odměnu když jsem na mateřské dovolené. Předem děkuji za odpovědi Konečná.
(mé tel. je 733725618)
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Počet návštěv je individuální - cca 3 v rámci přípravy a přibližně stejný počet při stimulaci a odběru vajíček.
Na finanční náhradu máte samozřejmě nárok i na mateřské.
Máte-li zájem o podrobné informace, napište na XXXXXXXXXXXX.
MUDr. Jan Šulc
konki  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
Ještě jsem zapoměla dodat, že by nebyl problém darovat ani v Ostravě. Děkuji
Koca  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je mi 29 let, mám jedno dítě. Chtěla jsem se optat, zda-li můžu darovat vajíčka, když bojuju s kondylomatama. Děkuju za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

Dárcovství vajíček - Související videa

Doktor ve Vašem okolí