Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Darování vajíček Plzeň - Dárcovství vajíček - Diskuze

Darování vajíček Plzeň

Darování vajíček Plzeň

Lucka  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Dobrý den, je mi 19 let, jsem bezdětná a ještě studuji a chtěla bych darovat vajíčka. Je nějaké centrum v Plzni nebo bych musela do Prahy? A jaká je finanční odměna? Chci sice darovat, abych nějaké ženě pomohla, ale po finanční stránce by se mi odměna hodila.
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Pokud byste měla zájem darovat vajíčka v Praze, velmi rádi Vám pošleme podrobnější info.
MUDr. Jan Šulc
XXXXXXXXXXXX
petra  |  návštěvník  |  Praha
  • 6 odpovědí
dobrý den.do kolika let je mozne vajíčka darovat?a je vhodne dárcoství pro ženy bezdetné?a kolikrát je vhodné dárcoství pro bezdětné?děkuji zemanová

Reakce na petra

Prague Fertility Centre  |  Basic member  |  Praha
  • 22 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den, v Prague Fertility Centre je možné darovat vajíčka od 18 do 35 let, což je zákonem daný věkový limit.
Opakování dárcovského cyklu je možné u bezdětných žen, doporučený počet cyklů není stanoven. V PFC doporučujeme opakování dárcovského cyklu 3-4x.

S pozdravem
dr Košťáková
Prague Fertility Centre  |  Basic member  |  Praha
  • 22 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
darovat vajíčka mohou ženy od 18 do 35 let podle zákona, ale každé IVF centrum se řídí vlastními interními předpisy (někde např. jen do 33 let věku). Po odběru vajíček dárkyně obdrží finanční kompenzaci, která se pohybuje kolem 10 - 20000 Kč.
V Plzni je několik center IVF, je jistě možné je kontaktovat.

S pozdravem

Dr Alena Košťáková
klára21  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den. Chtěla bych darovat vajča. je mi 21.let mám jedno díte. Chtěla bych se optat jak by se to dalo zrealizovat děkuji za odpoved. huban@seznam.cz

Reakce na klára21

NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Pokud byste byla ochotná dojíždět do Prahy (dobrá dostupnost, západní část Prahy), napište na XXXXXXXXXXXX. Obratem Vám zašleme podrobné informace.
MUDr. Jan Šulc

Reakce na klára21

Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den
splinite podminky , dop : centrum neplodnosti dr Uher v plzně .
s pozdravem .
Dr Samer Assad.
patmat  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
dobry den.chtela jsem se zeptat kde se da v plzni darovat vajicka?kolik let nejvic musi byt darkyne?cetla jsem nikde do 35 let a nikde chtej jen do 32 let.chtela bych darovat ,jelikoz mam kamaradky kolem sebe a ty nemohou do toho prijit.me bylo letos 34let.dekuji za odpoved.
eva  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den jsem z plzně a mam dvě malé holčičky a jelikož jsem na mateřské hodila by se mi nejaka penezni pooc tak jsem zacla uvazvat o darcovstvi vajicek mohu se zeptat zda je nejake centrum v plzni a zda je pravda ze jsou za o penize? a moha bych prosim vedet kolik? a zda je darcovstvi anonymni jako kdyz se daruje sperma dekuji Eva
eli  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
DObrý den, chtěla bych darovat vajíčka, jsem po porodu jednoho dítěte. Je mi 22let, oba jsme zdraví, v rodině žádné nemoci nejsou. Je možné získat kontakt na pražské a plzěňské pobočky, které se tímto zabývají: Domanická
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Máte-li zájem, rád Vám pošlu podrobné informace o tom, jak darování vajíček probíhá na našem pracovišti. Jsme z Plzně velmi dobře dostupní - po dálnici cca 40 min. V případě zájmu napište na XXXXXXXXXXX
MUDr. Jan Šulc
Eva  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych darovat vajíčka, jsem z Plzně.
Kde se s vámi mohu dohnout? Nějaká adresa nebo kontakt na vás či email? Děkuji předem
sweet  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdyby se náhodou odběr nepovedl, zda mi bude proplacena alespon cesta..jezdila bych až z Varnsdorfu...
Popřípadě zda by byo možné se někde objednat už tuto sobotu, náhodou jedu do Prahy.Děkuji za odpověd.
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Dárkyni náleží náhrada účelně vynaložených nákladů. Čili i v případě, že se odběr neuskuteční, dostává dárkyně proplaceny cestovní náklady i ušlou mzdu - dle mých zkušeností jde obvykle o cca 3000 Kč. Máte-li zájem o podrobnosti, napište na XXXXXXXXXXXX.
Objednání je možné telefonicky - XXXXXXXXX. Na sobotu ale nikoli.
MUDr. Jan Šulc
Martina  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
ráda bych darovala vajíčka, jsem z Plzně, 26 let, zdravá, studující. Je v Plzni nějaké centrum, kde bych se mohla registrovat? Jak dlouho procedura trvá?
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Pokud by Vám nevadilo darování v Praze (jsme z Plzně velmi dobře dostupní), rádi Vám pošleme podrobné informace. Napište v tom případě na XXXXXXXXXXXX.
MUDr. Jan Šulc
Pecicka1984  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
dobry den mam tri deti jsem na MD a mela bych zajem o darovani vajcka deti uz nechci.Dekuji Peclova
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Pokud by Vám nevadilo darovat v Praze (jsme z Plzně velmi dobře dostupní), napište na XXXXXXXXXXXX. Rádi Vám pošleme podrobnější informace.
MUDr. Jan Šulc
anonym  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den chtela bych darovat vajcka ale jestli by to slo jen v Plzni dekuji
Katka  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
dobry dne chtela bych darovat vajcka ale pokud by to slo tak jen v plzni dekuju
Emilka34  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kde mohu darovat vajíčka. Jsem 33 letá, VŠ, zdravá. Má dvě děti. Jsem z Plzně. Děkuji.
Koblížek 1983  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chtěla bych darovat vajíčka.Ale jedině v Plzni.Děkuji
fami1984  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobry den chtela bych se zepat kde by sem v Plzni mohla darovat vajicka je mi 29 let a sem už mamina

Související recenze a zkušenosti

Dárcovství vajíček - Související videa

Doktor ve Vašem okolí