Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Hormonální profil - hodnoty FSH a AMH - Hormonální vyšetření - Diskuze

Hormonální profil - hodnoty FSH a AMH

Hormonální profil - hodnoty FSH a AMH

jessica811  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den,
mám za sebou 3 spontánní otěhotnění za poslední (06/2011,01/2012,07/2012), všechny tři ZT, poté vyšetření - zjištěna 11% mozaika Turnerova syndromu (a další méně významné nálezy - homozygot MTHRFR a1298c, aktivovaná buněčná imunita - přeléčena), po 4 revizích - problém s růstem sliznice. Na jaře 2013 IVF s PGD, pouze jedno přeživší embryo 6.den kultivace-PGD v pořádku -> KET -> ale neuchytilo se). Nyní 6 měsíců přirozeného snažení, bohužel se již nedaří. Pro kontrolu provedeny opakované odběry na HP s následujícími výsledky:

09/2013 - odběry 4DC: AMH=8,32 ng/ml, FSH=12,6, LH=8,8, estradiol=151(pmol/l), prolaktin=26,6(ug/l), progesteron=1,8, testosteron=0,83
10/2013 - odběr 2DC - AMH=4,57 ng/ml, FSH=11,1, LH=6,6, estradiol=135 (pmol/l), prolaktin=12,4(ug/l), progesteron=1,7, testosteron=0,12

Prosím o zhodnocení výsledků mého hormonálního profilu, zejména hodnoty FSH a AMH, dle mého lékaře vajíčka sice mám, ale je větší problém s tím je dostat ven z vaječníků? K ovulaci ale u mně dle pozitivních testů a měření bazální teploty dochází. Mohou hodnoty ukazovat spíš na problém s nekvalitními vajíčky? Může to být důsledkem mé genetické mozaiky? Je zvláštní, že se mi podařilo dříve 3x celkem rychle otěhotnět a nyní to již nejde.

Děkuji
jessica811  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Ještě bych chtěla doplnit informaci, že mi je 32 let a manželovi 31.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí