Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Kdy je test pozitivní po IUI? - Intrauterinní inseminace - IUI - Diskuze

Kdy je test pozitivní po IUI?

Kdy je test pozitivní po IUI?

LENI
Zdravím všechny, mám za sebou IUI (první pokud těsně před ovulací a následný s odstupem jednoho dne těsně po proběhlé ovulaci - pro zvýšení šancí), byl mi předepsán Utrogestan na zavádění (dvakrát denně), dokud se prý nedostaví MS. Dnes jsem Utrogestan dobrala, zítra bych to měla dostat. Už jsem to nevydržela a ráno si udělala těhoten.test - výsledek NEGATIVNÍ. Zajímalo by mě, kolik dní po IUI by se už na testu projevilo těhotenství? Citlivost použitého testu bylo 25 jednotek. Znamená to tedy, že se inseminace nezdařila, nebo mám s testováním ještě počkat? - tedy pokud nedorazí MS - to by bylo tím pádem vše jasné... Díky za vaše odpovědi. LENI
Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Olomouc
  • 88 odpovědí
  • 11 Likes
Po výkonu je nejvhodnější počkat a testy dělat až v době, kdy menstruace několik dní mešká.
BUDUL  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
dobry den prosim potrebuji poradit.3.11.sem byla na iui,protoze pritel ma spatne spermio tak pani doktorka rekla,ze sance je velmi mala,ale,ze to muzem zkusit pokud chceme,ale zaroven uz mame zazadano o ivf,s tim ze mam prijit zhruba tyden pred ocekavanou ms a ze mi da leky a injekce na stimulaci,ja ji samozrejme verim,ze dela to spravne,ale opravdu hodne me to trapi a to z toho duvodu ze co kdyz se podarilo iui,na test bude v tu dobu urcite brzy,ale tak treba krev uz by neco snad mohla ukazat,ale o te vubec nemluvila a ja ted nevim co delat?
ala  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer!! Chci se zeptat, kolikátý den po IUI si má žena udělat těhotenský test? Zda se to pozná už 5 den po IUI? Děkuji Ala
ReproGenesis a.s.  |  Basic member  |  Brno
  • 7 odpovědí
Dobrý den většinou se doporučuje testovat více než po 14-ti dnech od provedení inseminace. Negativní výsledek testu opravdu nemusí znamenat, že nejste těhotná, jelikož těhotenské testy nejsou nikdy 100%,doporučuji Vám si buď nechat odebrat krev pro ověření hladiny hCG (těhotenského hormonu) a nebo opravdu vyčkat na menstruaci. Držím Vám pěsti.
Zdenka
Zdenka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den jsem 13 den po IUI a vysledek je porad negativ je nenstruaci ocekavam 10. dubna mam si tedy udelat test pred mens. a nebo jeden den po ocekavane mens.dekuji zdenka

Související recenze a zkušenosti

Lucy 22.6.2021
Spokojený/á

Už podruhé jsme byli u MUDr Vlčka a naprostá spokojenost. Personál byl také vždy příjemný a ochotný. Kliniku jsme po výborné zkušenosti doporučili známé a další miminko bude na světě.

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí