Pozitivita těhotenského testu po IUI

Pozitivita těhotenského testu po IUI

Marfi  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 5 odpovědí
Dobrý den,

chtěla bych se Vás zeptat, zda je možné, aby 10.den po IUI byl těhotenský test pozitivní, nebo je to stejné jako u přirozeného cyklu, kdy se testy dělají až v den očekávané menstruace?a v jaké fázi je teoreticky embryo, když jsem 10.den po IUI? už by mělo být uhnízděné?
Děkuji za odpovědi.
Hezký den.
  • 205 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
děkuji za Váš dotaz. Po intrauterinní ineminaci trvá stejně jako v případě spontánního otěhotnění embryu asi 6-7 dnů než se uhnízdí v děloze. 10. den po IUI by tedy již mělo být embryo uhnízděno (pokud došlo k oplození vajíčka a embryo se kvalitně vyvíjí), nicméně produkce těhotenského hormonu je zřejmě ještě pod možnosti těhotenského testu hCG detekovat. Doporučuji provést těhotenský test nejdříve 14 dnů po provedené inseminaci.
S přáním všeho dobrého MUDr. Lenka Hromadová
eva  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

chci se prosím zeptat, jestli je možné, abych měla pozitivní výsledek těhotenského testu již 6 den po IUI. Na testu je totiž slabě viďitelná druhá čárka, která se zobrazila zhruba po 5-6 minutách. Děkuji moc za vaši odpověď.

Hezký den.
MyskaM  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jsem 3 týdny po IUI, těhotenský test pozitivní, s lékařkou jsme se před IUI domluvily, že zkusíme IUI a následně nebudu brát utrogestan, nyná je však test pozitivní a řeším, zda utrogestan nasadit, či vyčkat na kontrolu, kterou mám v centru za týden. Mám ještě dvě balení z předchozích IUI, je možné nasadit utrogestan 3 týdny po IUI, zda pro případné těhotenství nevznikají nějaká rizika? Moc děkuji. M
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Gratuluji k úspěchu, kterým bezesporu pozitivní gravitest je. Utrogestan bych již, neobjeví-li se nějaké problémy jako například krvácení, nenasazoval.
MUDr. Jan Šulc
  • 205 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
Utrogestan obsahuje tělu přirozený hormon progesteron, jeho nasazením nic nezkazíte, ba naopak, můžete těhotenství prospět jak po hormonální, tak imunologické stránce. Doporučená dávka ja 3x denně 1 kapsle vaginálně.
S pozdravem a přáním všeho nejlepšího MUDr. Lenka Hromadová
lucina  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 3 odpovědí
ahoj myska.ja by sa ta chtela zeptat jestli ti to vyslo na poprvy a do akeho centra chodis.ja chodim do gyncentra v praze neska sem byla na insciminacii.ja mam strach ze to nevide.pozad ctu na netu a nekomu sa to nepodari vubec.oba s partnerem sma pozadku.este sem dostala tabletky ktore zacnu brat az od nedeli menuju se utrogestan.doktorka mi rikala ze test si mam udelat az za tri tydny.jak si to na sebe poznala.muj problem byl tom ze mi pozadne nedozrivali vajicka jak mneli to je celi problem. ted sem mnela naprosto vsechno pozadku co mislis.lucka.muj email lucina.karvayova@seznam.cz
Domca1221  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je možné mít 7. den po IUI pozitivní těhotenký test, první test z ranní moči a druhý cca kolem 16hod a opět pozitivní - jen druhá čárka byla o něco světlejší než ta z ranní moči. Popř. jak dlouho po píchnutí pregnylu 5000 může být test pozitvní právě z jeho složení?
Děkuji
Max2012  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, jsem 7.den po IUI. Měla jsem injeci Pregnil 5000. Testovala jsem 5.den po IUI ze zvědavosti, zda se Pregnil ještě ukáže, ale test byl zcela bez druhé čárky. Dnes 7.den po IUI jsem si test udělala znovu opět ze zvědavosti a proužek je tam slabší ale znatelný. Je tedy možné, že bych byla těhotná.
Děkuji za odpověď a přeji hezký den
Dr Samer Asad  |  Basic member  |  Praha
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den
pravděpodobnost , ano , 16 den prosím , k odběr HCG k vašimu gynekologovy ,
držím vám pálce .
Dr SamerASSAD.
kacora  |  návštěvník  |  Trencin
  • 1 odpovědí
kedy je pizitivny vysledok ze je zena tehotna kolko musi byt hcg ja som mala 0.15

Související recenze a zkušenosti

Lucy 22.6.2021
Spokojený/á

Už podruhé jsme byli u MUDr Vlčka a naprostá spokojenost. Personál byl také vždy příjemný a ochotný. Kliniku jsme po výborné zkušenosti doporučili známé a další miminko bude na světě.

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí