Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Úspěšnost těhotenského testu - Intrauterinní inseminace - IUI - Diskuze

Úspěšnost těhotenského testu

Úspěšnost těhotenského testu

Hanna  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den, dneska jsem 9 den po IUI(první pokus). Cítím se unavená, ale to asi může být zaměstnáním (montážní dělnice). Mívám bolesti prsou a občas mě i slabě zabolí vaječníky. Mám něco jako slaboučký "výtok". Osmý den po IUI jsem si dělala těhotenský test. Jedna čárka byla silná a druhá slabounká? Může to znamenat úspěsnost IUI nebo je ještě brzy dělat test? Po jaké době je to nejvhodnější? Mám poslední 2 prášky Duphaston (užívala jsem je 10 dní). Děkuji za odpověď.
Janik  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,já jsem si dělala první test po iui 13 den.vyšla mi slaboulinkata druhá čárka až po více než 15min.tak se to opakovalo ještě 3dny.ale pak už druhá čárka sílila čím dal víc.a pan doktor mi to potvrdil odběrem krve,na soňu ještě nic neviděl.to prý až tak 5-6týden.myslím si,že i u Vás to znamená miminko!držím pěstičky,aby se Vám to brzy potvrdilo!
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Slabá pozitivita těhotenského testu 9 dní po IUI je jednozančně pozitivní zprávou. Znamená, že jste těhotná. K miminku v kočárku zbývá ještě dlouhá cesta, ale je nakročeno správným směrem. Pokud se týká Duphastonu, doporučoval bych užívat dále - poraďte se ale se svým lékařem.
MUDr. Jan Šulc
Zdenka
Zdenka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
dobry den jsem 13 den po iui a vysledek porad negativ je to este brzo a nebo to mam skusit este zitra dik....romca

Související recenze a zkušenosti

Lucy 22.6.2021
Spokojený/á

Už podruhé jsme byli u MUDr Vlčka a naprostá spokojenost. Personál byl také vždy příjemný a ochotný. Kliniku jsme po výborné zkušenosti doporučili známé a další miminko bude na světě.

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí