Jak zvýšit úspěch 4. IVF?

Jak zvýšit úspěch 4. IVF?

Aja  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 3 odpovědí
všechny zdravím :-) budeme se pokoušet o 4 IVF, předtím jsme postoupily všechny cykly s embryotransferem, prodloužená kultivace, AH, zavedení echokatetrem.Jediný problém bude asi uhnízdění.Máte někdo jakoukoliv radu , která by alespoň trošičku pomohla? nyní beru kyselinu listovou 400mcg denně.Doporučejete nějaké lepší léky, metody, cokoliv? děkuji za odpověi a přeji hezký den.
Renulka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 21 odpovědí
kupte si
Renulka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 21 odpovědí
Kupte si Wobenzym nam to poradil lekař na naši klinice
Aja  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 3 odpovědí
děkuji za radu Renulko, v čem má Wobenzym pomáhat při IVF?
Aja  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 3 odpovědí
a pokud se ještě můžu ptát, jaké dávkování vám doporučili? mě sestřičky řekli , že určitě neuškodí, ale že s tím nemaj zkušenosti , že mám užívat zřejmě jak doporučuje výrobce....

Reakce na Aja

Renulka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 21 odpovědí
Celkově posiluje organismus.Víc si múžete přečíst na netu.Já baštím 3xdenně 5tablet.Naopak v mém centru s ním mají vyborné zkušenosti

Reakce na Renulka

Aja  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 3 odpovědí
a to vám doporučili takové dávkování?a pokud se mohu zeptat, jak dlouho dopředu se bere před cyklem a jak pak dál? trošku mě mrzí, že mi sestřičky nedokážou poradit :-/

Reakce na Aja

Renulka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 21 odpovědí
Jsem před začátkem stimulace a už ho baštím měsic
Leonka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 11 odpovědí
Dobrý den,

jsem po 2 neúspěšných IVF. Je mi 39,mám nadváhu a neprůchodné vejcovody. Mám 2 děti s jiným partnerem.

Můžete mi prosím poradit na jaká vyšetření jít před 3.IVF?
Jak můžu úspěchu pomoci,kromě metod jako je PK,ICSI atd.které
stejně využíváme a úspěch nepřinesly a samozřejmého snížení váhy?
I.IVF 3 folikuly získány-špatně přístupné vaječníky,2 zralá vajíčka-kvalitní-oplozeno 1 - spontánně.
ET po 72 hodinách-nechytlo se.
II. IVF 9 folikulů - nepřístupný levý vaječník,takže jen z pravého, 3 zralá vajíčka-horší kvalita-zvolena ICSI, oplozena všechna,ale jen 1 velmi dobré, zbytek nevhodný k zmražení, 13 den po ET přišla menstruace.
Ze zdravotních důvodů nemohu mít vloženo více než 1 embryo.

Předem děkuji
Andynka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Zdravim vsechny.Jajsem prosla 3 IVF,dvakrat KET a nic.Mam dve jiz dospele deti,pocaty prorozenou cestou,treti se nedarilo.Stejny partner a nic.Prosli jsme veskera vysetreni,nic.Pred 4 IVF,delany ve FNOLOMOUC,coz muzu vreledoporucit,mi neckali vysetrit ktev na srazlivost.Nasel se problem,ktery mi nikdo z predchozich IVF nenechal vysetrit.Narodil se mi nadherny chlapecek,cele tehu jsem si pichala injekce clexane,dalo se to vydrzet a mam syna.Doporucuji vam vystereni krve na srazlivost.Preji hooodnestesti.A.

Reakce na Andynka

Leonka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 11 odpovědí
Moc Vám děkuji za odpověď,půjdeme na genetiku,jejíž součástí je i vyšetření krve na srážlivost.

Ať se Vám daří
S pozdravem
Lea*

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí