Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
7 den po druhém pokusu IVF - Mimotělní oplodnění - IVF - Diskuze

7 den po druhém pokusu IVF

7 den po druhém pokusu IVF

tera  |  návštěvník
  • 2 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se poradit :1)Kolikátý den si mohu udělat test s citlivostí 10? Jsem druhý pokus IVF, punkce byla 13.4. prodloužená kultivace, 18.4. Embryotransfer (počínající kompakty), sliznice 14, při ET použito médium "embt oGlue". Dnes 25. 4. Jsem 7den ET. Beru 4x2 utrogestany vag., večer píchám clexane 0,2, a 1 sáček nosifol forte (je sice dražší, ale prý je výži nejsi než acid. Folikum. Břicho mne zpočátku pobolívalo, ale už neboli. 2) každý den chodím na pomalou hodinovou procházku, může to uškodit? 3) také mám takový čirý výtok, ve kterém je jako kdyby obal utrogestany, je to normální. Také mám nafouklé břicho a hroznou žízeň. Děkuji za odpověď. Tereza.
MUDr. Jan Šulc  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 49 odpovědí
  • 29 Likes
Dobrý den.
Test doporučuji ne dříve než 12 dní po transferu, nejlépe 14. den.
Procházka určitě nevadí.
Popisovaný výtok je normální.
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc
tera  |  návštěvník
  • 2 odpovědí
Děkuji za odpověď, nevydržela jsem to a v neděli jsem měla slabou čárku (z léků to není v den ET jsem si dělala test a byl negativní), v pondělí 27.4., 9den hodnota 1,3 z krve a ve středu pak 0,6. Je ještě aspoň malá naděje, že se to nějak vzpamatuje?? Taky se chci ještě zeptat kdyby to zaniklo nebo odešlo, tak bych musela aspoň špinit nebo ne? ?Termín menzes mám v pondělí. Vůbec mi to nedává logiku.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí