Bolesti břicha po KET

Bolesti břicha po KET

Maruska  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
21.8. jsem byla na ET-bohužel neúspěšné.Teď 16.9.jsem byla na KETU jednoho embrya(ze 2 zamrazenych zbylo jen jedno)Při zavedení embryjka a asi 3 dny poté mě bolelo břicho.Nyní jsem 10 dní po a mám opět bolesti břicha jako před mens.Tu bych jinak měla mít pozítří.Cítím se i hodně "nafouklá",bolesti a pnutí v prsou,prostě příznaky jako před mens.Když více odpočívám,bolesti jsou mírnější.Jinak už děti mám,tak asi by neměl být problém.Ale nyní je mi už 38 let.Podle lékařů jsem zdravá a otěhotnění by neměl být problém.Mohla bych vědět,jestli mám šanci miminko mít,když se dostavili takové bolesti břicha?
MUDr. Pavel Otevřel  |  Basic member  |  Reprodukční medicína  |  Brno
  • 29 odpovědí
Dobrý den,
tyto bolesti mohou být způsobeny změněnými hormonálními hladinami při lécích, které užíváte na podporu děložní sliznice, ale na druhou stranu dokonce mohou být i známkou gravidity.
Je třeba vydržet až těhotenského testu.
držím pace

dr. Otevřel, Unica, Brno
Maruska  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,pane doktore,moc Vám děkuji za odpověď a měla bych ještě dotaz.Dnes jsem 13 den po KETu,udělala jsem si test/ne z ranní moče/ a vyšel negativní.Myslíte,že mám ještě šanci,že by se výsledek mohl změnit?To břicho bylo dodnes klidné,ale dnes,po té co ze mě vypadl veliký kus sraženého crinone 8% mě břicho zase začalo bolet jako před mens.Předem děkuji za odpověď.
MUDr. Pavel Otevřel  |  Basic member  |  Reprodukční medicína  |  Brno
  • 29 odpovědí
Pokud je test negativní, doporučuji ještě kontrolu z krve, ale nejspíše se negativita potvrdí.

dr. Otevřel

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí