Cena IVF ve 44 letech

Cena IVF ve 44 letech

Eivy  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den,ráda bych znala cenu za IVF. Mám jedno dítě,které se narodilo když mi bylo 21let.Ve 38letech jsem změnila partnera a pokoušeli jsme se o dítě.Třikrát za sebou jsem prodělala zamlklý potrat a po čtvrté jsem podstoupila umělé přerušení těhotensví z důvodu Edwardsova syndromu.Ihned po té mi zjistili těžkou displásii děložního čípku. v součastné době docházím na pravidelné kontroly. Stále se snažíme o těhotenství přirozenou cestou,ale bez úspěchu.V současné době je mi 44let a o dítě moc stojím.
Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Olomouc
  • 88 odpovědí
  • 11 Likes
Vážená paní,
myslím, že to není jen o ceně (ceník výkonů najdete na našich stránkách). Je vhodné nejprve pohovořit o genetice, pravděpodobnosti otěhotnění a vhodnosti uvažovat i o darovaných vaječných buňkách. K dítěti Vám dokážeme pomoci, ale je nutno se poradit, jakou cestou.
Rád Vás při takové konzultaci poznám.
Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.
Polanka nad Odrou.
XXXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Pavel Čermák Ph.D.  |  Basic member  |  Ostrava
  • 7 odpovědí
Dobrý večer,

prvně bude nutno provést vyšetření,zda vaječníky tvoří dostatečně kvalitní vajíčka.Dysplasie čípku nevadí.Pokud máte zájem znát ceny, podívejte se na naše stránky XXXXXXXXXXXXXX.Vyšetření můžete podstoupit vždycky, jsou plně hrazená pojištovnou.S darovanými vajíčky bych vůbec nespěchal. Ve vaší věkové kategorii lze v pohodě užít Vaše vlastní vajíčka.


S pozdravem,

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí