Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Decapeptyl po ET - Mimotělní oplodnění - IVF - Diskuze

Decapeptyl po ET

Decapeptyl po ET

Hana  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
proč jsem si měla píchnout 2. den po embryotransferu Decapeptyl? Užívala jsem ho při stimulaci pro zvýšenou tvorbu vajíček. Nenastartuje se zase tvorba vajíček?
Děkuji
Marfi  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 5 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolikabuněčné embryo je morula? a můj druhý dotaz je- v pondělí mi byla transferována 2 embrya a následně ve středu jsem si měla píchnout decapeptyl. bohužel jsme na to s manželem zapomněli a píchli ho až ve čtvrtek- může to mít vliv ( popřípadě jaký) na výsledek IVF? je možné, že kvůli tomu neotěhotním?? děkuji za odpověď.
januli3
januli3  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 15 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,četla jsem hodně příspěvků,že ženy po embryotransféru si mají druhý den píchnout do břicha decapeptyl,ale Mudr.Hromadová ze sanatoria Repromeda tady psala,že se rozhodně po ETU nepodává.|Já jsem si ho taky po ETU píchla,samozřejmě na popud mého centra,kde jsem IVF podstoupila.Tak bych se chtěla zeptat,jakto tedy je když nějaký lékař to naordinuje a nějaký je zásadně proti.Myslela jsem,že to nějak pomůže na uhnízdění embrya,ale také je mi to trochu divný,když se decapeptyl píchá při stimulaci.Předem děkuji za odpověď

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí