Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Embryotransfer a možné těhotenství? - Mimotělní oplodnění - IVF - Diskuze

Embryotransfer a možné těhotenství?

Embryotransfer a možné těhotenství?

kacka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den dnes mám osmý den po embryotransferu.V sobotu mě docela dost začlo popichovat v podbříšku a začla jsem i trošku špinit, takové hleny které obsahovaly trošičku krve ale nic závratného.To vše trvalo do nedělního dopoledne.Od té doby klid.Myslíte že by se mohlo jednat o nidaci?Také bych se chtěla zeptat zda léky Ultrogestan,které beru mají vliv na teplotu.Už šestý den ráno si měřím teplotu v pochvě a pokaždé teploměr ukazuje 37.2 st. A ješté jednu otázečku kdy bych si mohla udělat po embryotransferu těhotenský test když jsem měla 6-ti denní kultivaci a nyní jsem 8 den po emryotransferu? Děkuji za odpověď :-))
MUDr. Jan Šulc  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 49 odpovědí
  • 29 Likes
Dobrý den.
Nidační krvácení je podle mých zkušeností poměrně vzácné. Příčina krvácení a píchání může být i jiná.
Utrogestan ovlivňuje bazální teplotu, měření nemá význam.
Test bych doporučil za cca 4 dny
MUDr. Jan Šulc
MUDr. Lenka Hromadová  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Brno
  • 38 odpovědí
  • 15 Likes
Dobrý den,
špinění při nidaci se může objevit, pokud k němu dochází, obvykle asi týden po transferu. Utrogestan obsahuje hormon progesteron a ten zvyšuje bazální teplotu.
Nejdříve bych doporučila těhotenský test provést 10 dnů po transferu.
Držím Vám palce.
Se srdečným pozdravem MUDr. Lenka Hromadová
kacka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Děkuji za odpovědi a přáním že držíte palce :-)) Bohužel dnes jsem začla krvácet.Jsem 10- tý den po transferu. Ale jak se říká žádné chmury ještě mi zůstalo 7 embryí které byly zmraženy....Na krev jdu v pondělí,utrogestan beru stále jak mi bylo naordinováno.Strašně jsem věřila protože i když nejsem nejmladší (38let)jsem v naprostém pořádku.Tak snad to výjde příště....

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí