Reference Gyncentrum Ostrava

Reference Gyncentrum Ostrava

zazurek  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Zdravím všechny :)) chci se jenom zeptat,zdali má někdo nějakou zkušenost s IVF na Gyncentru v OStravě :)) děkuji mockrát.
Slunicko87  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den,
já mam s Gyncentrem v Ostravě dobré zkušenosti.byla jsem tam loni v říjnu na IVF a jsem naprosto spokojená.
Andynka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den,ma zkusenost neni dobra.Mela jsem tam 4ivf aneuspesne.Uspechu jsem dosahla az ve Fakult.nemoc.v Olomouci a to hned na poprve.Je to uple o necem jinem.
Michi  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
právě podstupuju své 4.IVF v Gyncentru, předchozí tři byly jinde. V Gyncentru jsem maximálně spokojená, vyšetřili to, co jinde za dva roky ne a změnili stimulační protokol, zatímco v předchozím jej jen slepě opakovali. Také počet vajíček a embryí byl největší za všchny IVF.
Sice při IVF mě zase tolik nesledují (méně UZ, žádné kontrolné odběry krve na výšku hormonů), ale tohle momentálně není na škodu.
Za mne tedy - doporučuji.
Peteris  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 6 odpovědí
Dobrý den, právě se chystám na IVF do Gyncentra a z diskuzí, co jsem vyčetla na internetu jsem docelá zmatená. Proto reaguji na Váš odkaz. Já jsem si prošla u dr. Čermáka snad všemi možnými vyšetřeními,i můj partnera byl několikrát vyšetřen na spermiogramu. Ostatní psali, že personál je arogantní, že Vás nikam nepošlou, nic nevyšetří a diagnózy určují pomalu od stolu. Já mám však jen ty nejlepší (doposud) zkušenosti. A to, že se IVF nepodaří hned na první pokus, s tím přece musíme počítat. T ěším se, ať už to dopadne jakkoliv.

Reakce na Peteris

Peteris  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 6 odpovědí
Rok se s rokem sešel a já jsem si řekla, že by bylo namístě poděkovat celému personálu v gyncentru, kteří se podíleli na našem 1 IVF. Začala bych u dr. Čermáka, který byl po celou dobu úžasný a naprosto profesionální, nikdy mě nezapomněl povzbudit a podpořit mě v tom, abych věřila. Další dík patří dámám embrioložkám, ing Janošcové a ing Ježové, které mimochodem vybraly to nejkrásnější stvořeníčko (nar. 23.1.2012), které mi teď sladce spinká v postýlce . Děkuji taktéž dr. Poláčkovi, který to vlastně všechno způsobil. Samozřejmně bych chtěla poděkovat i sestřičkám a všem, kteří měli jakoukoliv účast na našem štěstí.
Přeji Vám všem hodně štěstí v osobním životě. A v to pracovním mnoho štastných páru, kterým dokážete změnit život. Děkuji Petra Hrušková.
Amos
Amos  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
mohu se zeptat,kde jste byla na IVF? já byla 2x ve Fertimedu v Olomouci,ale spokojená jsem nebyla..mám po 3, neuspěšném IVF..dají Vám na gyncentru nějakou slevu,jako samoplátci?
děkuji za odpověd

Reakce na Amos

Peteris  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 6 odpovědí
Dobrý den,já jsem v Gyncentru Ostrava, zatím procházím stimulací, takže moc Vám k tomu neřeknu, ale doteďka jsem naprosto spokojená, i co se týče vyšetření, které tomu předcházelo. Opravdu mě prohlídli a vyšetřili ve všech směrech, včetně partera, dokud nezjistili příčinu. A jestli Vám, jko samoplátci dají nějakou slevu, je otázka spíš přímo pro dr. Přeji hodně zdaru, při výběru CARu, pokud do toho půjdete znova. Gyncentum za mně doporučuji, je o něco dražší, než jiná centra,ale i tak jsem spokojená.

Reakce na Amos

Michi  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Byla jsem na 3 IVF ve Fertimedu (střídavě Polanka - Olomouc) a byla jsem tam spokojená. Jen stále stejný stimulační protokol, žádná změna, stejně chtěli jít i do čtvrtého, proto jsem změnila na Gyncentrum, ačkoliv při prvotním rozhodování před třemi lety jsem práve kvůli negativním referencím zvolila raději Fertimed. Protože jsem teď nechtěla dojíždět, zbylo Gyncentrum a určitě nelituju. Ačkoliv i Fertimed byl OK, v Gyncentru jsem spokojenější (koplexnější vyšetření, stejný doktor, který si mě již pamatuje, cítím větší zájem a osobní přístup).

Jinak na 4. IVF jsem žádnou slevu nedostala, to mají pouze ti, kteří předchozí 3 cykly absolvovali v Gyncentru, pak je sleva cca 20 000 Kč. Ale třeba ukecám na ten pátý. :-)

Držím palec!
montek  |  návštěvník  |  Trnava
  • 1 odpovědí
Ja so absolvovala v Gyncentre dve úspešné IVF .Veľmi kladne hodnotím prístup sestričiek ,doktorov bola som maximálne spokojná :-)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí