Neschopenka před IVF

Neschopenka před IVF

Ivule
Ivule  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
S manželem se pokoušíme již delší dobu o miminko. Neúspěšně.Mě je 32 a jemu 35 let. V loni jsme navštívily kliniku ISCARE v Praze. V manželově spermiogramu Bohužel nenašli živé ani mrtvé spermie. Podstoupil hormonální léčbu ale ani po té se situace nezměnila. Panem doktorem nám byl doporučen zákrok TESE při kterém mu byl odebrán vzorek přímo z varlat. Bohužel ani toto nevyšlo. Manžel má vrozenou poruchu tvorby spermií. Stály jsme před rozhodnutím jestli dárce či prožít život bez dětí./Manžel se s tím stále nemohl smířit/. Vyhrálo IVF. Můj dotaz je jestli pacientka která prodělává hormonální léčbu před IVF musí být v neschopnosti. Mám fyzicky náročnou
práci, noční, dvanáctky. Co by jste mi doporučily? Prý dochází k nevolnosti a dalším zdravotním problémům. Nerada bych to podcenila. Nevím jestli si to lékař nevyloží jinak a nebude překvapen že chci neschopenku. Máme tam být mezi 10-12 dnem cyklu a to je 27.10. Díky za odpověď.
lada  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Tím se netrapte,lékaři vám poradí. Po prvním pokusu jsem zůstala doma až po ET, spíše abych si nevyčítala, že jsem něco přehnala. Nezadařilo se. Měla jsem 5 vajíček, což je málo. Děvčata co jich měla okolo 20 trpěla bolestí břicha.
Ivule
Ivule  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Milá Lado,
Mrzí mě, že Vám to nedopadlo ale nezoufejte a jděte do toho znovu. Kolem 12.11 začínám hormonální léčbu pro IVF. Sama jsem zvědavá, jak ji budu snášet a kolik se mi utvoří vajíček. Uvidíme. Kdyby jste měla volnou chvíli a nevěděla co s ní. Napište. Budu ráda když si o tom budu s někým moci popovídat. Díky a pěkný večer. Ivule

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí