Příznaky těhotenství

Příznaky těhotenství

key  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,jsem 5 den po transféru,chtěla bych se zeptat jestli je možné do doby těh.testu podle nějakých příznaků poznat,že IVF bylo úspěšné.Dočetla jsem se,že nejčastější je bolení v podbříšku nebo bolení prsou,tyto příznaky jsem na začátku měla,ale teď tyto bolesti přestávají.Proto bych chtěla vědět jestli v tak krátké době už nějaké příznaky jsou.Děkuji za odpověď
cacorka  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 4 odpovědí
Ahoj,
tyto příznaky mám taky jsem 10 den po transferu a bolesti v podbřišku již nemám, prsa mě taky nebolí, teď mě pouze pálí žáha. 1.2. zjistím jak jsem na tom. Hodně štěstí..
key  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
ahoj cacorko,to já se výsledky dozvím až 8.2,tak aspoň napiš jak jsi dopadla.Přeji taky hodně štěstí ať nám to vyjde.
cacorka  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 4 odpovědí
Ahoj, key, jak se cítíš? U mě začali opět bolesti, jako bych měla dostat menstr., to by mělo být zítra tak mám divné pocity a spoustu neodpovězených otázek, jestli to dostanu nebo ne..? Toto čekání je příšerné..Měj se hezky
key  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
ahoj,tak to buď ráda,že ti ty bolesti zase začaly,četla jsem že by to tak mělo být a dokonce když tě pálí žáha jak jsi psala,tak to jsou taky příznaky těhotenství,takže bych řekla,že to máš na dobré cestě.To mě někdy bolí v podbříšku,ale jinak žádné jiné příznaky,tak už začínám trochu plašit.Tak držím palce a dej vědět jak jsi v pondělí dopadla.
cacorka  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 4 odpovědí
no když každá jsme jiná, tak já tím příznakům moc nevěřím, spíše taky plaším...No co, ale šli jsme do toho buď a nebo...máš za sebou prvním transfer? Já prví. A určitě napíšu v pondělí jak jsem dopadla.
cacorka  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 4 odpovědí
jinak si můžeme napsat přes email, to bude lepší, cacorka77@centrum.cz

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí