12. den po ET negativní test

12. den po ET negativní test

jitouch1  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Moc prosím o odpověď. 7.10. bylo ET - dvě embryjka, dnes je to dvanáctý den a pořád mám negativní těhotenský test. A žádné příznaky, ani špinění, nebolí prsa ani podbřišek. Na kontrolu jdu až v pátek, to bude šestnáctý den.

Je to opravdu totálně ztraceno nebo je ještě šance?
jitouch1  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Včera (t. j. 12. den) večer jsem začla špinit. Je to asi v háji, co? Na kontrolu jdu až v pátek.
anonym  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den,12 den po ET jsem mela 8 silne pozit,testu...a hcg 13 den 276,jdu ted jeste 15 den po ET na krev..Je nadeje??Priznaky mam bolest prs apodbrisek zvlastne tahne:)))dekuji
Petra S.
Petra S.  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,jsem 9-tý den po IVF (embrijka jsme měli zmražené,byly použity 2)a bohužel jsem nevydržela a dnes ráno jsem si udělala těhot.test,byl negativní.Menstruaci jsem zatím nedostala je to 29 den.Zajímá mě jestli se těhot.test může ještě změnit a jestli záleží i na tom,že menstruaci nemívám vůbec pravidelnou rozmezí 28-32,minulá MS dokonce 34. Jinak IVF jsem prodělala i minulý měsíc s 1 embrijkem.ale neúspěšně.Naštěstí již mrňouska jednoho mám a to také po IVF,naštěstí se zadařilo na první pokus.(je to už přes 2,5 roku) Děkuji za případnou odpověď Petra S.
sandra  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
jsem 10.den po ET 6denní blastocysty a už 7. den po ET mám slabý proužek který každý den sílí, ale včera jsem si udělala ráno a odpoledne test a odpoledne byl silnější než ráno a dneska ráno byl test stejný jako včera odpoledne.. neměl by sílit? i když je to testované méně než po 24hod. myslíte že se nemám znepokojovat? děkuji mooc za odpověd...

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí