Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Teploty po IVF - Mimotělní oplodnění - IVF - Diskuze

Teploty po IVF

Teploty po IVF

zlatko  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,jem 6 den po IVF a třetí den mě stouply teploty na 37-37,3.Mám je po celý den.Ráno ,dopo.,odpo.,večer.Jinak se cítím dobře.Chtěla jsem se nechat uschopnit do práce a ted nevím jestly je to dobrý nápad.Můžete mě poradit.Jsou zvýšené teploty dobré znamení?
děkuji za odpověd
Lada  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den,pokud jsem to dobře pochopila,tak jste už po embryotransferu? V tom případě bych raději zůstala doma do výsledku hcg.Virozy na začátku nejsou zrovna vhodné, v tomto období číhájí všude, hlavně u kolegů v práci.Najděte si nějakou domácí lehkou činnost.
  • 205 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
teplota do 37,3 st. C je způsobena termogenním účinkem hormonu progesteronu,který vylučují Vaše vaječníky a který patrně i užíváte formou Utrogestanu, Crinone či jiného preparátu. Tato teplota je zcela v pořádku a dobrým znamením.
S pozdravem MUDr. Lenka Hromadová, www.repromeda.cz
Jandula  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, prosila bych vás o radu. V pondělí jsem byla na embryotransferu, hned druhý den mi navečer stoupla teplota na 37,9. Žádné léky na snížení teploty jsem si raději nebrala. Užívám jen Prednison v dávkování 1-0-1/2 a Utrogestran 3x2 tablety denně. Kromě teploty žádné obtíže nepociťuji. Předpokládám, že se ale nebude jednat o reakci na transfer, ale spíše o začátek nemoci? Mohu užívat nějaké léky na snížení teploty nebo to není vhodné? Do jaké míry může mít vysoká teplota vliv na úspěšnost IVF? Děkuji moc za radu!
zlatko  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Děkuji moc za odpovědi.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí