Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zvracení po KETu - Mimotělní oplodnění - IVF - Diskuze

Zvracení po KETu

Zvracení po KETu

andel123  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 6 odpovědí
Dobrý den chtěla bych se zeptat jsem 8dní po ketu 1x 6denní embryo,už 2den po transferu jsem začala zvracet 2xdenně co to může znamenat?Můžu být těhotná, není to ještě brzy?Celý den ležím a jsem velmi unavená ikdyž nic nedělám.Test se bojím udělat.Užívám utrogestan 3x2, estrofen 3x1, clexane 2000 1x1
zatím moc děkuji za odpověď
MUDr. Štěpán Budka  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 13 odpovědí
Dobrý den, zvracení či pouhá nevolnost se v počátcích gravidity vyskytuje velmi často. Tyto Vaše obtíže mohou být také v souvislosti s užíváním podpůrných hormonálních preparátů v rámci léčby. Nicméně si myslím, že bych zcela jistě nedoporučovatl celodenní ležení a tím zvýšení Vašich šanci na úspěch. Normální fyzická aktivita po transferu Vaše šance nijak nemění a mnohdy krátká procházka udělá s Vaší psychikou zázraky. Těhotenský test si udělejte nejdříve 12.-14.den po transferu. Přeji hodně štěstí. s pozdravem Štěpán Budka, XXXXXXXXXXXXXXX
andel123  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 6 odpovědí
Dobrý den pane doktore děkuji za odpověď.Ještě bych se chtěla zeptat včera 1,12, 10dní po transferu jsem si udělala test a jsou tam 2čárky ale ta 1 je dost slabounká může to být pozitivní?Na procházky chodím i když kraťounké.Děkuji za odpověď

Reakce na andel123

MUDr. Štěpán Budka  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 13 odpovědí
Dobrý den, ano, pravděpodobně to znamená že test je pozitivní. Pokračujte v medikaci dle plánu a domluvte si test hCG z krve na cca konec tohoto týdne ve Vašem centru.
S pozdravem Štěpán Budka, XXXXXXXXXXXXXXX

Reakce na MUDr. Štěpán Budka

andel123  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 6 odpovědí
Dobrý den dnes jsem dělala test a neni tam 2čárka jak je to možný že 10den tam je a12den tam není?děkuji za odpověď

Reakce na MUDr. Štěpán Budka

andel123  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 6 odpovědí
Pane doktore prosím Vás myslíte že by se mohlo přestat vyvyíjet?Nebo proč se tohle stalo?Menstruaci jsem ještě nedostala mám 5dní spoždění,na tu krev musím nalačno?děkuji za vaší odpověď

Reakce na andel123

andel123  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 6 odpovědí
Dobrý den pane doktore chtěla bych se znovu zeptat jak je možné že 10 den jsem měla test pozitivní a 12 den už ne můžete mi na to odpovědět?Menstruaci jsem ještě nedostala už mám 7dní spoždění předem děkuji za Vaší odpověď

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí