IVF meeting Prague 2019

Konference, která je zaměřená na informace ohledně umělého oplodnění, dozvíte se zde jaké jsou možnosti podpory plodnosti, můžete si domluvit bezplatné konzultace s top IVF klinikami SR a ČR na léčbu neplodnosti. Čekají na Vás novinky v problematice, jak podpořit plodnost párovým cvičením, akupunkturou, hormonální jógou, jak důležitou roli hraje v plodnosti výživa, zdravý životní styl a mnoho dalšího.

Během dvoudenního programu je zajištěno občerstvení, můžete diskutovat s experty na Vámi zvolené téma, budete mít možnost poslechnout si skutečné příběhy pacientek, které IVF absolvovali. Dozvíte se, jak je možné, že po úspěšném IVF cyklu klientka otěhotněla přirozenou cestou?

IVF Meeting Image

PROGRAM najdete na stránkách www.ivfmeeting.eu

Tato unikátní akce se bude konat během víkendu ve dnech 12.- 13. 10. 2019 v hotelu Belvedere, v Praze. Pokud máte zájem, udělejte si příjemný víkend v Praze a přijďte si vyslechnout novinky, jak uspět na cestě za vytouženým miminkem. Našim cílem je podpořit informovanost v české i slovenské společnosti a jak se problematika zvyšující se neplodnosti týká nás všech. Přijďte podpořit i nadační fond N pro předčasně narozená miminka z FN Motol, kam půjde část výtěžku z prodeje deníků pro maminky po IVF „Moje cesta k miminku“ který jsme speciálně vytvořily. Limitované vstupenky v prodeji samostatně nebo i s ubytováním přímo v hotelu Belvedere Praha.

https://ivfmeeting.eu/eshop/

Odborný garant za SR: prim.MUDr. Martin Petrenko CSc., MBA, hlavní odborník MZ SR pro reprodukční medicínu

Odborný garant za ČR: MUDr. David Rumpík, předseda výboru sekce asistované reprodukce české gynekologicko – porodnické společnosti ČLS JEP, Česká republika

Přijďte podpořit konferenci, která má celospolečenský význam, těšíme se na Vás !!!

Publikováno: 24.9.2019

Doktor ve Vašem okolí