Alternativní medicína jako pomocník při léčbě neplodnosti

Autor:

Východní alternativní filozofie je skvělý partner pro západní moderní medicínu při léčbě neplodnosti. Alternativní medicína je vhodným doplňkem moderních léčebných metod a postupů, společně dokáží podpořit váš organizmus, funkci reprodukčních orgánů a připravit jej na příchod dítěte. Pohlíží na každé lidské tělo jako na celek, který je nutné dokonale zharmonizovat.

alternativni medicina 1 (1)

Nesprávná funkce vašich orgánů ovlivňuje plodnost.

Pro čínskou medicínu je každý člověk jedinečný a takovým způsobem přistupuje i k jeho potřebám a terapii při jeho léčbě neplodnosti. Podle principů čínské medicíny, vše souvisí se vším, tedy vliv na otěhotnění mohou mít i věci zdánlivě s ním nesouvisející. Správná směs bylin sestavená vám na míru, akupunktura či vyvážený jídelníček bohatý na tělu prospěšné živiny mohou společně s klasickou léčbou zharmonizovat funkci oslabeného orgánu a připravit tak váš organizmus na těhotenství.

Opakované odmítání embrya může způsobovat i vaše strava.


Prostředí ve vaší malé pánvi je možné upravit vynecháním extrémně ochlazujících a zahleňujících potravin. Potravinami, které mohou způsobit i opakované odmítání embrya jsou například pasterizované kravské mléko a pšenice. V zimním období omezte ve vašem jídelníčku syrovou zeleninu, především okurky a rajčata. Zařaďte do něj naopak například hovězí, krůtí či kuřecí maso z domácích chovů nebo ryby, především lososa. Tyto potraviny váš organizmus zahřejí, posílí imunitní systém a pomohou ke správnému vývoji plodu.

Vyvážený tok energie v těle. Akupunkturou k plodnosti.


Akupunktura je léčebná metoda vycházející z tradiční čínské medicíny, její podstatou je vpichování akupunkturních jehel do tzv. akupunkturních bodů, které jsou rozmístěny po celém těle. Tyto body leží na akupunkturních kanálech (meridiánech), kterými proudí energie. Terapeut se dotazováním snaží odhalit příčinu neplodnosti a stanovit o jaký syndrom by se mohlo jednat. Těchto syndromů existuje celá řada – nedostatečnost krve, blokáda krve, chlad nebo vlhkost v děloze, ale i jiné. Léčba neplodnosti pomocí akupunktury spočívá v regulaci hormonální funkce v těle a zvyšuje průtok krve do vaječníků a dělohy. Nevýhodou je, že můžete trvat i několik měsíců, ale výsledek v podobě otěhotnění stojí za to. V případě, že vás čeká umělé oplodnění, je velmi prospěšné podstoupit akupunkturu před i po embryotransferu.

Skryté příčiny onemocnění odhalí BICOM.


K odhalení skrytých příčin onemocnění a k jejich následné léčbě je možné rovněž využít biorezonanční terapii pomocí unikátního přístroje, fungujícího na principu elektromagnetického vlnění, BICOM OPTIMA. Úkolem přístroje je zmapovat stav vašeho těla a následně ho bezbolestně a neinvazivně dostat do harmonie. Tato metoda pomáhá při imunologických potížích, zánětech pochvy, vaječníků nebo vejcovodů či vážnějších onemocněních reprodukčních orgánů. Pokud je pro vás jedinou možností k početí dítěte umělé oplodnění, biorezonační terapie skvěle připraví vaše pohlavní orgány pro úspěšné zahnízdění embrya.  

bicom2amp

Aktualizováno: 31.1.2018

Doktor ve Vašem okolí