PROFEMA - Centrum fetální medicíny

PROFEMA - Centrum fetální medicíny

Recenze (13)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás PROFEMA - Centrum fetální medicíny a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


PROFEMA - Centrum fetální medicíny již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - PROFEMA - Centrum fetální medicíny

Motto:

Naším cílem je bezproblémový průběh těhotenství a narození zdravého dítěte, stejně jako spokojenost a plná informovanost budoucích rodičů.

Více o nás

V PROFEMĚ se zabýváme ultrazvukovým sledováním vývoje plodu během těhotenství.Naším cílem je objevit co nejdříve  případné odchylky od normálu a nabídnout těhotné ženě včas různé možnosti řešení.

Vysoká úroveň odborné péče je u nás zaručena trvalou mezinárodní spoluprácí s Fetal Medicine Foundation v Londýně PROFEMA klade zároveň velký důraz na kvalitu i po stránce komunikační. Zastáváme názor, že žena by měla být vždy srozumitelně seznámena s výsledkem vyšetření.

Profil centra

PROFEMA je soukromá zdravotnická firma, která má statut českého školícího centra Nadace Fetální Medicíny v Londýně a zároveň nabízí těhotným ženám špičkové služby v oblasti kontroly normálního vývoje těhotenství a diagnostiky jeho případných poruch. Zvláštní důraz je kladen na screening Downova syndromu, diagnostiku vrozených vývojových vad a vyšetření vícečetných těhotenství, zvláště jednovaječných.

Protože Profema úzce spolupracuje s  Nadací Fetální Medicíny v Londýně, má možnost přímého a rychlého odeslání závažných a komplikovaných případů do Londýna, kde je provedena léčba plodu nebo konsultace s vysvětlením prognózy těhotenství budoucím rodičům.

Odborné veřejnosti nabízí PROFEMA nejen odborné konsultace komplikovaných případů, ale i široké spektrum teoretických a praktických kurzů fetální medicíny. Protože je Profema školícím centrem Nadace Fetální Medicíny, má oprávnění provádět i oficiální FMF školení, která jsou nezbytná k získání FMF certifikátů Prof. Nicolaidese.

Zakladatelka PROFEMY, Dr. Veronika Frisová, absolvovala v letech 2005 – 2007 dvouapůlletou stipendijní stáž přímo v Nadaci Fetální Medicíny v Londýně (Fetal Medicine Foundation London) a získala tak rozsáhlé zkušenosti  v oblasti diagnostiky abnormálního vývoje plodu. Nadace Fetální Medicíny v Londýně patří k nejlepším centrům fetální medicíny celého světa, a její zakladatel, Profesor Nicolaides, je jednou z předních osobností fetální medicíny současné doby.

PROFEMA klade velký důraz na kvalitu poskytované péče nejen po stránce odborné, ale i komunikační. Cílem centra je bezproblémový průběh těhotenství a narození zdravého dítěte, stejně jako spokojenost a plná informovanost budoucích rodičů.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Články

Adresy

Adresa
Nad Spádem 641/20
147 00 Praha
Praha 4
Česká republika

 Praha