UroKlinikum - urologická klinika Praha

  • 100% do 10 dnů
  • zodpovězených
    poptávek
    průměrná
    odpověď

Napište nám

Recenze (15)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás UroKlinikum - urologická klinika Praha a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


UroKlinikum - urologická klinika Praha již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - UroKlinikum - urologická klinika Praha

Motto:

Urologické zdraví je dar, o který je třeba pečovat

Více o nás

UroKlinikum je moderní ambulantní pracoviště nabízející komplexní péči o urologické zdraví mužů i žen. Jsme k dispozici pro akutní péči i prevenci onkologických onemocnění.

Náš tým sestává ze špičkových lékařů s dlouholetou praxí na klinických pracovištích, v čele s prof. MUDr. Markem Babjukem, CSc.

Využíváme nejmodernější postupy pro léčbu širokého spektra urologických onemocnění. Odbornost a kvalita péče musí být vždy propojena se vstřícným a lidským přístupem všech našich pracovníků, s důrazem na zachování důstojnosti pacientů v průběhu celého diagnostického i léčebného procesu.

Provádíme konzultace léčby nádorových onemocnění (second opinion), zabýváme se prevencí nádoru prostaty, léčbu obtíží s erekcí a ejakulací, léčbu urologických onemocnění, potíží s vylučováním a inkontinencí, léčbu nádorových onemocnění.

Kromě standardních i specializovaných vyšetření provádíme také i chirurgické zákroky: obřízka (cirkumcize), vasektomie (mužská antikoncepce), frenuloplastika a další excize a drobné výkony na genitálu. Současná urologie nabízí moderní miniinvazivní a efektivní léčbu urologických onemocnění.

UroKlinikum se pod vedením profesora Marka Babjuka stalo v roce 2020 po FN Brno celkově druhým pracovištěm v ČR a prvním ambulantním pracovištěm, které pacientům přineslo unikátní šetrnou metodu léčby nezhoubné zbytnění prostaty (benigní hyperplázie) párou Rezūm. Do května 2021 podstoupilo zákrok v UroKlinikum na 47 pacientů. Zákrok probíhá ambulantně a přináší pacientům trpícím problémy se zbytnělou prostatou úlevu již krátce po zákroku. Účinnost metody je u těchto pacientů kolem 95 %. Odoperovaní pacienti podle primáře MUDr. Josefa Stolze vnímali operaci dobře a s výsledky je spokojený.

Disponujeme také nejnovějším modelem fúzní biopsie prostaty. Tato metoda přináší pacientovi zásadní zefektivnění diagnostiky, pracuje s unikátním spojením (fúzí) dvou zobrazovacích metod – metody magnetické rezonance a vyšetření ultrazvukem. Pro pacienty představuje šetrnější způsob vyšetření prostaty.

PREVENCE RAKOVINY PROSTATY

Naší vizí je zpřístupnit a poskytnout moderní a účinná preventivní vyšetření nádorů prostaty všem, kteří to potřebují. Včasné a přesné preventivní urologické vyšetření je efektivním způsobem, jak eliminovat dopady rakoviny na vaše zdraví. Včasná a přesná diagnostika nádorů prostaty zabrání 90% stávajících úmrtí. Chraňte své zdraví a objednejte se na preventivní vyšetření. Darujte poukaz na preventivní ošetření – darujte život svému blízkému.

Urologická klinika UroKlinikum má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Péče v Uroklinikum je tak hrazená smluvními zdravotními pojišťovnami v rozsahu daném příslušnou smlouvou.

Krátké objednací lhůty a vstřícný přístup pro každého pacienta.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biopsie prostaty
Cirkumcize - obřízka
Cystoskopie
Frenuloplastika - plastika uzdičky
Fúzní biopsie prostaty
Léčba močové inkontinence
Léčba poruch ejakulace
Léčba poruch erekce
Léčba zánětů močových cest
Léčba zbytnělé prostaty Rezūm
Nádorová onemocnění
Nádory močového měchýře
Obtíže s močením
Onemocnění předkožky
Onemocnění uzdičky penisu
Potíže močových cest
Preventivní vyšetření - Vyšetření bulky
Preventivní vyšetření - Vyšetření zánětů
Rakovina prostaty
Rázová vlna
Sexuální zdraví muže
Syndrom nedostatku testosteronu
Urodynamické vyšetření
Urologické zdraví ženy - Bolesti ledvin
Urologické zdraví ženy - Bolesti při močení
Urologické zdraví ženy - Bolesti v podbřišku
Urologické zdraví ženy - Záněty močového měchýře
Vasektomie

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Barva moči není jen žlutá
26.9.2016

Odvádí z těla nepotřebné látky a může být i dobrým pomocníkem při diagnostice vlastního zdravotního stavu. Řeč je o moči. Jaká...

Napište nám

Adresy

Adresa
Budějovická 778/3a
14000 Praha
Praha 4
Česká republika

 Praha   
Ordinační hodiny
Pondělí
08:00 - 18:00 
Úterý
08:00 - 16:00 
Středa
08:00 - 18:00 
Čtvrtek
08:00 - 16:45 
Pátek
08:00 - 14:00