Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Opakované krvácení do sítnice - Chirurgická léčba chorob sítnice a sklivce - Diskuze

Opakované krvácení do sítnice

Opakované krvácení do sítnice

anonym  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobrý den. Chci se zeptat na možnou léčbu mého problému s krvácením do sítnice. Poprvé se mi to stalo bez jaké koliv příčiny loni v lednu. Od té doby se to stupňuje časově. Naposledy jsem měla problém koncem května a nyní znovu. Léčím se na oční klinice a s Ascorutinem se opravdu nechci smířit. Pro okolí jsem opravdu ATRAKCE. S ničím se neléčím, obézní nejsem, DM nemám, prostě nevím co mi je a potřebuji od toho pomoci. Dočetla jsem se o leaserové metodě. Děkuji za odpověď a radu.
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Pardubice
  • 571 odpovědí
  • 27 Likes
Dobrý den,
laserové ošetření sítnice je možné, ale jeho indikace je diskutabilní. Vždy je nutné zjistit zdroj-místo krvácení na sítnici a pokud je dostupné k ošetření laserem, tak tento zdroj krvácení laserem uzavřít. Nevím zda jste iž podstopila, ale bylo by vhodné doplnit kompletní prohlídku u praktického lékaře, kdy je třeba vyoučit i onemocnění jako je vaskulitida a další.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.
Přeji krásný zbytek dne a jsem s pozdravem.

MUDr. Vladimír Korda, Ph.D.
Oční klinika OFTEX
Rokycanova 2798, 530 02 Pardubice
Česká republika
ředitel
XXXXXXXXXXXX
--------------------------------------------------------
tel.: XXXXXXXXXXX, GSM: +XXXXXXXXXXXXXXX
email: XXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí