Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zrnění před očima - Chirurgická léčba chorob sítnice a sklivce - Diskuze

Zrnění před očima

Zrnění před očima

Tonda655  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 6 odpovědí
Dobrý den,Už sem psal dotast ohledně zákalků(moc děkuji za rychlou odpověd),eště bych se chtěl doptat mám před očima zrnění nejvíce je to vidět ve tmě nebo na bílý papír začalo to stejně jako zákalky v 15cti (ted mi je jedna dvacet)na pravím mi to zrnění moc nevadí (mám tam i slabší zákalky)Ale na levém mi vadí pří čtení.Může to mít souvislost ze zákalky? Děkuji Kadlec
prof. MUDr. Pavel Rozsíval CSc., FEBO  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Hradec Králové
  • 133 odpovědí
  • 6 Likes
Vážený pane,
děkuji Vám za dotaz, určitou souvislost se zákaly nelze vyloučit, ale je potřeba, aby Vaší sítnice vyšetřil odborný lékař, který Vám také řekne o co se jedná.
S pozdravem
Oční klinika NeoVize Brno  |  Premium member  |  Brno
  • 167 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den pane Kadleci,
pokud vidíte zrnění a zákalky mohlo by to znamenat, že zákalky jsou spíše zánětlivého původu a že zánětem a otokem může být postižena i oblast sítnice zvaná žlutá skvrna. Určitě navštivte očního lékaře a popište mu své obtíže.

MUDr. Josef Hycl, CSc.
lékařský ředitel Oční kliniky NeoVize

Oční klinika NeoVize
Viniční 235
615 00 Brno - Židenice

tel:  517 ... Zobrazit číslo 517 070 700  Telefon
tel:  517 ... Zobrazit číslo 517 070 707  Telefon
mobil:  775 ... Zobrazit číslo 775 858 700  Telefon
fax:  533 ... Zobrazit číslo 533 306 113  Telefon
e-mail: info@neovize.cz

www.neovize.cz
Sinue  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
mám to taky :-( Objevilo se mi to v 28 z ničeho nic.
Každý, komu zrní před očima, by si měl dojít na oční. Může jít o chorobu sítnice. U většiny lidí ale v oku žádný problém vidět není a doktoři mu pomoct neumí. Říká se tomu Visual Snow a pod tímhle termínem to najdete na netu. Trpí tím stovky lidí. Já jsem založila české stránky www.visualsnow.wz.cz, kde se snažím překládat cizí texty a dát dohromady další Čechy, kteří tím trpí.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pane primáři, musím Vám a všem moc poděkovat, především MUDr. Penčákovi a asistence Mandíkové. Také lékařům a sestřičkám, moc děkuji všem. Jiří M., ještě jednou DÍK.

Doktor ve Vašem okolí