Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Operace šedého zákalu a vhodná čočka - Léčba šedého zákalu (katarakty) - Diskuze

Operace šedého zákalu a vhodná čočka

Operace šedého zákalu a vhodná čočka

Redyss  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
čeká mě operace šedého zákalu na levém oku, které je po operaci odchlíplé sítnice (operace proběhla před 6 měsíci a mělo by být vše v pořádku). Je mi 43 let a jsem řidič z povolání. Chtěl bych vás poprosit o radu, jaký tip oční čočky,popřípadě značky byste mi doporučili.
Děkuji Radek
Oční klinika NeoVize Praha  |  Premium member  |  Praha
  • 18 odpovědí
  • 4 Likes
Hezký den, u nás si před zákrokem společně projdeme vaše zájmy a povolání a na základě všech okolností vám doporučíme vhodnou čočku. Pokud se rozhodnete pro operaci na našem pracovišti, můžete si být jistý, že vám implantujeme ty nejkvalitnější čočky. Používáme totiž čočky výhradně od renomovaných výrobců. Přejeme vám krásný zrak s novými čočkami.
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Pardubice
  • 571 odpovědí
  • 27 Likes
Dobrý den pane Radku, nelze paušalizovat vhodný typ nitrooční čočky pro operaci šedého zákalu, a to obzvláště u pacientů po operaci odchlíplé sítnice. Je třeba zvážit, zda byla sítnice odchlípená hodně v periferii nebo bylo zasaženo i centrum. Pak je důležité zvážit Vaše zrakové nároky, zda by jste byl vhodným kandidátem a ocenil by jste víceohniskovou čočku. Rozhodně je vzhledem k Vašemu věku nutné volit kvalitní materiál nitroočních čoček od renomované firmy. Například jiné u nás na pracovišti nenajdete. Pokud budete mít zájem třeba jen o konzultaci, tak se nás můžete obrátit.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.
Přeji krásný zbytek dne a jsem s pozdravem.

MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA
OFTEX Oční klinika

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí