Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Operace šedého zákalu - vidění po operaci - Léčba šedého zákalu (katarakty) - Diskuze

Operace šedého zákalu - vidění po operaci

Operace šedého zákalu - vidění po operaci

ryška  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Byla mi provedena operace počínajícího šedého zákalu na horším levém oku. Program vidím do dálky a na střední vzdálenost. Jsem 3 dny po operaci která proběhla bez komplikaci. Na levé oko vidím lépe než před operaci jen se zatím projevuje světelné problikávání v levé části oka a světelné efekty ve formě polokruhových odlesků a v noci pruhy od zdrojů světla což bude zřejmě docela problém u nočního řízení vozidla. Viděné na operované levé oko i neoperované pravé oko je srovnatelné dle mého pocitu oči dobře spolupracují a proto jsem zatím odložil operaci pravého oka i když mám zaplacenou zálohu. Od lékaře jsem dostal informaci, že by bylo dobré odoperovat i pravé oko. Rád bych si na to přečetl i názor jiného lékaře. Je mi jasné, že konečné rozhodnutí bude na mě jen chci pro toto rozhodnutí nějaké odborné informace. děkuji

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí