Trifokální čočka PhysIOL MicroF

Trifokální čočka PhysIOL MicroF

Pelka1961  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 8 odpovědí
  • 4 Likes
Zdravím všechny. Má někdo implantovánu trifokální čočku FineVision Micro F a jaké s ní máte zkušenosti. U mě špatná střední vzdálenost na cca 40 - 75 cm s tím že do dálky mám zbytkových 0,5 dpt. Nevím zda mám jít na dokorekci. Jako programátor dobře vidím na monitor 75 cm stejně jako na přístrojovku v autě apod.ale bohužel ne an text položený na stole Zkoušel jsem si brýle do dálky 0,5 dpt a střední 0,75 byla špatná a ostatní blízké astřední také nic moc. Dokonce ani nábytek v místnosti nebyl ostrý tak jak bez brýlí. Zlepšila se o něco málo jenom dálka.
Děkuji všem za odpověď.
Asha1  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 10 odpovědí
Dobrý den.ja mám tyto čočky 1.oko 2 týdny a 2.oko 3 tydny.
Asha1  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 10 odpovědí
Vy je máte jak dlouho?
Co vidění v noci ?!Za volantem?

Reakce na Asha1

Pelka1961  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 8 odpovědí
  • 4 Likes
Já mám tyto čočky již více než jeden rok. Vidění v noci špatné, za volantem - v noci nelze ani řídit jak málo vidím, přes den lepší. Vidím špatně na blízko i střed i na dálku. Vše jako bych se díval přes igelit - vše neostré, nejasné bez detailu. Hrůza. Uvažuji o reoperaci čočky - s touto se opravdu nedá kvalitně žít.

Reakce na Pelka1961

Asha1  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 10 odpovědí
To je mi moc líto.?..kde Vám to dělali.co to je za společnost?!.není to pro Vás vhodné či se stala nějaká chyba?!takhle vidíte hned po operaci?!

Reakce na Asha1

Pelka1961  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 8 odpovědí
  • 4 Likes
Dělali mi to v Gemini Zlín. Tyto čočky žádná dobrá oční klinika neimolantuje z důvodu jejich velmi špatné kvality. Bohužel zjištění až po operaci. Navíc u mě byla velmi špatně provedena biometrie očí a mám i špatné dioptrie čočky. Já jsem požadoval Alcon PanOptix. Byl jsem podveden. Stav vidění se s časem rapidně horší jak se oko vyčerpává snahou zaostřit. Klinika si odmítá chybu přiznat či mi se stavem mého vidění jakkoliv pomoci. Nejsem mediální hvězda a tím pádem nejsem pro kliniku zajímavý.

Reakce na Pelka1961

Asha1  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 10 odpovědí
Jo slyšela jsem že by měl pacient.zakaznik dostat po operaci listek a čárový kód od čočky.kterou ma v oku!!!
Je smutné,že Gemini se k tomuto problémů staví takto ..operovali Klause...spoustu známých..ti to mají jistě ok.ale soucitim s vámi...jen jak pomoci ?

Reakce na Asha1

Pelka1961  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 8 odpovědí
  • 4 Likes
Já nedostal ani certifikát ani čarový kod. Dle klinika na co? Stejně jsou již voperovány a akce nelze vrátit ani reoperovat a mám si dát velký pozor na to co dělám a říkám. Protože nikdo jiný než klinika kde mě operovali si mě ani nevšimne. Bohužel je to tak, všude mě odmítli. Jak vyšetřit tak konzultovat tak reopervat či provést jiný zásah. Doživotní zkáza jak zraku tak života a výsměch kliniky.
Pelka1961  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 8 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na stav Vašeho vidění s čočkmi Physiol Finevision Micro F dnes. Od začátku listopadu by měl již být konečný stav. Já po roce a půl stále nevidím dobře ani na blízko ani na střed ani na dálku. KOrekce brýlemi je neúčinná.
Asha1  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 10 odpovědí
Marne hledám vysvětlení! Mám v papírech napsaný čočky,,které mám v očích jako Multi PhysIOL Finevision MicroF.
Dočetla jsem se že jsou na blízko a na dálku.o středu ani slovo.jine stránky píší název
Trifokalni cocky PhysIOL Finevision MicroF...na co tedy jsou?!
Pelka1961  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 8 odpovědí
  • 4 Likes
Zdravím Vás - já s nimi nevidím ani na dálku ani na blízko ani na střední vzdálenost. Žádná jiná klinika než Gemini a myslím ještě jedné, kde má Gemini svůj vliv tyto nenabízí. Nenabízí ji ani zahraniční kliniky. Jejich kvalita je velmi špatná i když Gemini se snaží trvrdit něco jiného. Proč je potom nikdo jiný nenabízí. Dle mého názoru čočky zakoupené na indickém nebo čísnksém trhu by byly možná kvalitnější.

Reakce na Pelka1961

Asha1  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 10 odpovědí
nevím, jak vám pomoci...jen vím, že se také stalo(nedávno), že voperovali jiný typ a pak to napravovali...človíček měl štěstí v neštěstí!!! a taky to řešili...jde o jméno společnosti!!!
co to zkusit na stejné klinice v jiném městě?!?prostě to zkusit s pokorou a prosit ...Můžete ještě hodně ztratit, ale už Vás to trápí rok ...jde o hodně přece není možné, že to tak zůstane!? Musíte Bojovat!

Reakce na Asha1

Asha1  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 10 odpovědí
No jinak mám zvláštní poznatek! zkoušela jsem psát dotaz na lékaře o-nline a je tam asi problém, pokud se nevhodně ptáte!? Prostě to neodejde, že by cenzura?

Reakce na Asha1

Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
Dobrý den, jsem administrátorka a žádný dotaz od Vás nepřišel, kdy jste posílala? Zkuste prosím vložit znovu. Žádná cenzura, jak píšete u nás neprobíhá, ba naopak, snažíme se Vaše případné problémy řešit, pokud je jenom trošku v našich silách...

Reakce na Lucie

Asha1  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 10 odpovědí
Nekolikrat jsem zkoušela psát dotaz lékaři a neobevilo se nic.?
Tyto zprávy odchází...

Reakce na Asha1

Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
napíšu Vám soukromou zprávu a zjistíme, kde je problém :-)

Reakce na Asha1

Pelka1961  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 8 odpovědí
  • 4 Likes
Zdravím Vás
Vaše soukromá zpráva nikde
Přišla moje soukromá zpráva - psáno včera
Příspěvky se již nezobrazují
Webový portál je tu ke chvále lékařů a ne ke stížnostem pacientů
Ať si administrátorka Lucie píše co chce. Vždycky to skončí ustrašeným prohlášením že případná zlostná odveta lékaře postihne web co publikoval a ne pisatele.

Reakce na Pelka1961

Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
Pelko, soukromou zprávu jsem psala Ashe1, která si stěžovala, že její dotazy nepublikujeme a to není pravda...jaké příspěvky se Vám nezobrazují? Všech Vašich osm diskuzních příspěvků na Vašem profilu vidím. Žádné hodnocení od Vás nemáme a nikdo Vás nezastrašuje.... Pokud máte špatnou zkušenost napište jí zde: https://www.lekari-online.cz/ocni-lekarstvi/pridat-pribeh?url=aHR0cHM6Ly93d3cubGVrYXJpLW9ubGluZS5jei9vY25pLWxla2Fyc3R2aS9wYWNpZW50aS9sZWNiYS1zZWRlaG8temFrYWx1&procedure=275

bude publikována do 24 hodin. Pokud je klinika či lékař transparentní - tedy zavázán řešit nespokojenost svých pacientů, bude problém řešen. Pokud je to lékař netransparentní bude i tak publikováno a jméno kliniky můžete rozesílat soukromou zprávou komukoliv jako varování nebo Vás může uživatel kontaktovat sám...

Řídíme se zákony a snažíme se dělat maximum, abyste měli všechny informace, které chcete...Od Vás však žádné hodnocení nepřišlo. Paní Asha1 na mojí správu nereaguje. Nic konstruktivního k řešení problému.

Já Vám ráda se vším pomohu
Lucie
Petan191  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Jdu na operaci oka a budou mi implementovat trifokální čočky PhysIOL FineVision. Vidím, že máte taky čočky od stejné firmy. Máte od doby vaší implementace nějaké nové zkušenosti nebo nějaký nápad, co by jste udělal jinak? Moc děkuji za odpověď.
Pelka1961  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 8 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den. Tyto čočky mám již třetím rokem a vidím velmi špatně do dálky, velmi špatně na blízko a velmi špatně na střední vzdálenost. Jít na laserovou operaci šedého zákalu a výměnu očních čoček do Gemini bylo nejhorší rozhodutí mého života. Na mou espokojenost s výsledkem operace na klinice reagovali výsměchem jak špatně vidím a poděkováním za nemalý finanční obnos který jsem za tuto zpacknou operaci klinice zaplatil.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí