Déza horního a dolního hlezenného kloubu

Déza horního a dolního hlezenného kloubu

pacient/návštěvník  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,potřeboval bych poradit,byla mě doporučena operace a mám se rozmyslet,o možnosti dézy horního a dolního hlezenného kloubu,koncem roku 12 jsem měl při pádu ze střechy rozdrcen tal levé nohy,byl sešroubován 12 šrouby po roce mě byli 4 šrouby odstraněny,ale po 4 měsících dle rentgenu začala být patrna rozvíjející nekroza talu a degenerativní změny v subtalárním kloubu,nohu mám nateklou ale hybnost kloubu je jakžtakž dobrá(do 90")nevím jestli mám jít na operaci(deza) a nebo jestli je ještě možnost funkčnost kloubu zrehabilitovat.nebo jestli existuje jiná forma vyléčení.děkuji za radu.můj věk.(56)Kejzl
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
bez znalosti RTG snímku a klinického nálezu nelze se vyslovit. Když ale kolegové operaci doporučují, asi ví jak se bude situace dále vyvíjet a asi nebude jiného zbytí. S nekrózou talu se nedá konzervativně, bohužel, nic dělat.
prim. Moster, Revmacentrum

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pan doktor Petr Novobilský je špičkový lékař, byla jsem na operaci ARTROSKOPII KOLENE. Zákrok byl proveden 12.7.2022 a koleno se zdárně hojí. Jsem velice spokojená. Panu doktorovi Novobilskému a sestřiçkám patří můj veli... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí