Bolet po injekcích GUNA
Dobrý den, trpím chondropatií patelly pravého kolena. Ortoped mi nyní navrhl Guna injekce, kolagen do kolena, vždy jednu injekci každý týden po dobu tří týdnů.
Po injekci se však bolest kolene mnohem zvýší, bolí při chůzi i v klidu, otéká. Ortopedovi jsem tento problém řekla, prý se to ovšem zatím žádnémů z jeho pacientů nestalo, prý všichni pociťovali zlepšení.
Čím to může být? Jak to dále řešit?
Děkuji
Po injekci se však bolest kolene mnohem zvýší, bolí při chůzi i v klidu, otéká. Ortopedovi jsem tento problém řekla, prý se to ovšem zatím žádnémů z jeho pacientů nestalo, prý všichni pociťovali zlepšení.
Čím to může být? Jak to dále řešit?
Děkuji