Křupání v koleni

Křupání v koleni

JANKA  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobry den,nemela jsem nikdy zadny uraz.Najednou mi v koleni zacalo silne krupat pri kazdem ohebu.Zasla jsem si k lekari,ktery me poslal na ortopedii,ale ja bohuzel z rodinych duvodu nejak nedosla.V koleni mi stale krupe,mam stim staly problem.Mam problem nijak nohu pretacek a tak.Za posledni dny me zacla jeste k tomu doprovazet zvlastni bolest,jako kdybych tu nohu mela stahlou a tak.Je to takove nepopsatelne.Da se stim zit,ale cely den tu nohu citim.Vsimla jsem si,ze mi zacina delat problem si pokleknout.Pak me to boli silneji.Chci znovu navstivit lekare,protoze pocituji jakysi tlak.Chtela jsem se jen zeptat,co by to mohlo byt?A co to mohlo vyvolat?Nejsem zrovna sportovec a nohy nadmerne nezatezuji.Dekuji
Katka M.  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
Před týdnem jsem seděla, nohu přes nohu a tu vrchní jsem natáhla a přeskočilo mi v koleni, šílená bolest po chvilce odezněla. Nyní mi v koleni křupne skoro pokaždé když vstanu z vnitřní strany jako by pod kostí a dost to bolí. Nyní už bolí i v klidu z vnitřní strany a při pohmatu to bolí i na zmáčknutí. Vše z vnitřní strany kolene.Není nateklé, nehřeje. Nutno dodat že mi kolena už velice dlouho vržou. Prosím o zodpovězení na co se mám připravit u ortopeda, popř. co by mohlo být příčinou ... ? Velice děkuji.