Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Bolest chodidla - Bolesti nohy - Diskuze

Bolest chodidla

Bolest chodidla

Jarka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Již déle než rok trpím neustálou i klidovou bolestí chodidla.Byla mi diagnostikována patní ostruha ,plantarní fascitis.Absolvovala jsem všechna RHB, obstřiky,laeser,rázovou vlnu,cvičení masaže, léky,vložky do bot Formthotics.Nohu nezatěžuji ,mám sedavé zaměstnaní.
Po žádné aplikaci se mi ani na čas neulevilo. Po roce léčby chodím o berlích.Při protahovaní chodidla mi v nem zespodu od paty k vnejší straně chodidla hlasitě a bolestivě lupe.Ne přímo v klenbě ,ale od prostřed paty podel vnější hrany až k malíčku urputná řezavá bolest.
Pod patou citím otok ,ale na pohled je chodidlo v pořádku.Mám ještě šanci na chůzi bez bolesti? Ozývá se už druhá noha ...
Bc. Václav Kovalovský  |  Basic member  |  České Budějovice
  • 99 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, správná aplikace rázových vln by měla patu vyřešit. Zkuste se ještě obrátit na specializované pracoviště. Kdyžtak i rázovou vlnu doplňte o LASER. Ze své zkušenosti mohu říct, že je opravdu minimum klientů, kterým to nepomůže.
Jinak mě nic nenapadá.
V.Kovalovský