Akupunktura a Akupresura

Prastaré léčebné metody čínské medicíny. Podle ní uvnitř těla cirkulují uzavřené dráhy vnitřní energie. Akupunktura se snaží nalézt disharmonii na této dráze a pozivně ji ovlivnit pomocí akupunkturních bodů. Akupresura tlakem na akupresurní body uvolňuje nahromaděnou a zablokovanou energii.

Aktualizováno: 23.3.2011

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Akupunktura a Akupresura - Novinky

Řešení zánětu trojklaného nervu

MUDr. Boris Hynek

Zánět trojklaného nervu se projevuje velmi nepříjemnými až krutými bolestmi. Ve většině případů se postižený domnívá, že se...

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 10.4.2018
Spokojený/á

Paní doktorka je anděl, umí, je přijemná a vždy se k ní těším. Pro mě je to jistá i sebeterapie a prevence, chodím k ní už asi 8 let. Používá EAV měření, dává homeopatika a děká akupunkturu.

Spokojený/á

Přístup ke klientovi vynikající, mohu jenom doporučit.Bolesti zad odezní během dvou dnů.Moc děkuji že jsem mohla potkat a poznat lékaře s takovou schopností kterou má pan docent Hanuš .

1 Like  

Akupunktura a Akupresura - Ceny

MUDr. Zdeněk Kopal
Frýdlant v Čechách
Ceny od 200 Kč
MUDr. Zdeněk Kopal
Ceny od 1 Kč
obvykle do 1 Kč
MUDr. Tomáš Vilhelm
Ceny od 850 Kč
obvykle do 1 000 Kč
Mgr. Michal Joshua Frána
Ceny od 280 Kč
Centrum RehaMed, s.r.o.
Ceny od 690 Kč
Barna Medical s.r.o.

Akupunktura a Akupresura

96% spokojeno. 28 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí