Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Akupunktura a Akupresura

Akupunktura a Akupresura

Prastaré léčebné metody čínské medicíny. Podle ní uvnitř těla cirkulují uzavřené dráhy vnitřní energie. Akupunktura se snaží nalézt disharmonii na této dráze a pozivně ji ovlivnit pomocí akupunkturních bodů. Akupresura tlakem na akupresurní body uvolňuje nahromaděnou a zablokovanou energii.

Aktualizováno: 23.3.2011

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Akupunktura a Akupresura - Novinky

Řešení zánětu trojklaného nervu

MUDr. Boris Hynek

Zánět trojklaného nervu se projevuje velmi nepříjemnými až krutými bolestmi. Ve většině případů se postižený domnívá, že se...

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Přístup ke klientovi vynikající, mohu jenom doporučit.Bolesti zad odezní během dvou dnů.Moc děkuji že jsem mohla potkat a poznat lékaře s takovou schopností kterou má pan docent Hanuš .

1 Like  

Akupunktura a Akupresura

95% spokojeno. 21 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí