Bolest nohy od modřiny, utvoření bulky

Bolest nohy od modřiny, utvoření bulky

Dája  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den
Chtěla bych poprosit o radu, protože už si nevím rady.Asi už 4mesice mám bolesti v pravé noze nejvíce u holeně a kousek od ní se mi udělala modřina a pár dní na to bulka která vyleze když stojím od toho důlku (modřiny)zdrejme vystřeluje hrozná bolest cítím to už furt někdy je to mírná bolest a někdy zase ukrutná a bodavá ktera vystřeluje až k litku,občas bolest cestuje malé bodání až nad koleno.Mam za sebou vyšetření magnetické rezonance kolene tam nic není vše je v pořádku,chodila sem na rehabilitace doporučeno neurologem masáž celé nohy a megnet.Nic nezabralo.Byla sem u ortopeda a ten mi nedoporučil ani sono prostě nic.Sem zoufalá chodím do práce a stojím 10h na nohou mám dvě děti a je mi 31let a už nevím k jakému doktoru jít aby mi řekl jestli tam mám zánět ?! Děkuji
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, vypadá to na křečové žíly, ale nevím, vaší dolní končetinu jsem neviděla.. Měla byste být vyšetřena cévním lékařem v místě bydliště, určitě doplnit to cévní sono k vyloučení trombózy! Kdyby se nález potvrdil, musela byste mít ředěnou krev a nosit elastické punčochy.
S pozdravem
Dája  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý večer, děkuji už sem volala do Plzně a ještě Zajdu k obvodnímu lékaři aby mi vypsal doporučení na sono.Tak snad už se něco dozvím je to už moc zdlouhavé a v práci celou dobu stojím takže nic příjemného.Jeste jednou děkuji?

Reakce na Dája

Dája  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,trombóza to není,co dál?? Prý to můžou být šlachy nebo svaly..