Bolest v lýtku

Bolest v lýtku

Gbet  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den. Jsem 2 týdny po cs v noci mě chytla v lýtku křeč. Nohu sem procvičila ale ráno jsem nemohla došlaplnou na patu. Po 2 dnech jsem jela do nemocnice kde mi vyloučili trombozu. Paní doktorka mi doporučila hodně chodit a do zprávy mi napsala bolest v lýtku. Už je to týden. Noha mě bolí stále stejně. Na pohmat je lýtko bolestivé, při chůzi nedošlápnu na patu. V klidu noha nebolí. Poradíte o co se může jednat a jak se co nejdříve zbavit bolesti. Děkuji
Klinika Cellthera  |  Basic member  |  Brno
  • 12 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
křeče v lýtku jsou často známkou nedostatku hořčíku v tělesných tkáních včetně svalů i přesto, že jeho hladina v krvi je normální. Můžeme vás vyšetřit na naší ambulanci v Brně a poradit, který přípravek s hořčíkem je nejlepší. Lidé často užívají hořčík, který se velice špatně vstřebává do krve a tudíž je to bez efektu.
Amaryllis Centrum Praha  |  Basic member  |  Praha
  • 17 odpovědí
  • 30 Likes
Dobrý den,
v každém případě bych Vám doporučila především ultrazvukové vyšetřeníl žil dolních končetin zopakovat na odborné cévní ambulanci...i ultrazvukový obraz se muže vyvíjet. Nepíšete, je li třeba noha s otokem...ovšem při ucpání žil nemusí být otok vždy přítomen.
Držím palce, Takácsová.