Otok a bolest palce u nohy

Otok a bolest palce u nohy

Marek  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, už 5 dní netrénuji kvůli nateklému palci a protože je víkend a nemám se jak dostat k lékaři skusím to tady. Jsem sportovec (15 let) a trénuji 5 týdně a protože takovéhle úrazy se mi stávají denně nevěnoval sem palci vůbec žádnou pozornost. Všiml jsem si bolesti až večer. Ráno mi ale natekl a tak sem se rozhodl že je to jen obražené a den dva tomu nechám klid a bude to v pohodě. Jenže uběhlo už 5 dní, otok je stále stejný néli horší a bolest přetrvává. Barva kůže se příliž nezměnila jen po levé straně klubu je zarudlá. Na hmat kromě okolí kloubu palec nebolí a našlapovat na něj můžu také bezbolestně. Jen nemůžu jakoby použít naplno sval třeba při odrazu protože to je doopravdy horší bolest než zlomený nos který už sem zlomený jednou měl =D. Hýbat s ním je omezené otokem ale je také bez bolesti. Mazal sem klasicky voltarenem a dál sem se nestaral. Čekal sem že otok za dva dny ustoupí a bude po všem. Jenže mám za týden velké závody v Brně ale ty bych kvůli zdraví přešel. Nahmatal bych a zjistil si sám jestli je zlomený ale otok mi to nedovolí. Nemohu si dovolit nechat kost špatně srůst nebo mít něco s vazy. V pondělí samozdřejmě hned půjdu k doktorovi ale do té doby bych rád věděl jakou dobu budu bez sportu. Za odpověď předem děkuji.
Tonda  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den mám úplně to stejné a chtěl bych se zeptat jak jste to vyřešil a co to byla a jak dlouho to trvalo přede děkuji za odpověď