Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Uvolněné vazy v kolenu - Koleno - operace čéšky - Diskuze

Uvolněné vazy v kolenu

Uvolněné vazy v kolenu

Monika  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám takový dotaz. Byla jsem u praktické lékařky ať mi napíše doporučení na ortopedii, protože mi loni "vypadlo koleno" a letos o prázdninách se to stalo zase. Řekla mi, že může jít o uvolněné vazy a že se to operuje, zkracuje. Nyní jsem už objednaná ale jdu k doktorovi až za měsíc. Na dotek čéšky mi v koleni jakoby skřípe. Nevíte jestli to bude vážné? Je mi teprve 16 let a běhám pořární sport. Děkuji
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
nyní v sychravých dnech a nastávající zimě dejte hadice na věšáky, odpočiňte si a doléčete koleno.
prim. Moster, Revmacentrum
Monika  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Ano, v poslední době raději nic nedělám a nevíte, jestli to bude vážné? Děkuji
silvestr  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,při delší chůzi po lese a následně chůze z lesa z kopce,mě hodně bolí pravé koleno,/pod kolenem/ musela jsem použít hůl, abych došla.Po rovině to bylo lepší.Jinak dobré, jen když jdu dlouho z kopce se to vrací.Poradil byste mě, co dělat, případně jaké vitamíny užívat?Děkuji za odpověď.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
nejlepším vitamínem je odborný lékař ortopéd, který zjistí příčinu potíží a doporučí nejvhodnější léčbu.
prim. Moster, Revmacentrum
FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
nejprve doporučuji kvalitní klinické vyšetření odborníkem (ortoped, rhb lékař, fyzioterapeut) pro stanovení příčiny Vašich obtíží. Na základě vyšetření pak bude stanoven postup jak Vás úspěšně zbavit obtíží a bolestí!
Přeji příjemný den!
Mgr. Kateřina Pešlová
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Any  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, již 4 roky mám uvolněné vazy v koleni. Začalo to na táboře, normálně jsem běhala a zničehonic mi bolelo levé koleno,měla jsem i malou bouli. Dali mi nějakou mastičku a obvaz. Bylo to lepší.. ale na podzim zase bolelo. Tentokrát jsem šla na ortopedii, řekli mi že mám uvolněné vazy v koleni, že to může způsobit ze sportu. Neudělali mi ani rentgen nic, jenom se podíval na koleno a nějaký způsobem hýbal mým nohou. Ale žádné úrazy v oblasti kolen jsem nikdy neměla. O rok později jsem tam šla znovu, zhoršilo se. Doktor mi pouze řekl že bych měla omezovat sporty hlavně ty dopadové např. skok daleký, basketbal apod. nic víc. Nyní furt mi bolí, dokonce začíná bolet i pravá. Nejvíc spíše levá. Jsem tak mladá, strašně ráda sportuji, ale kvůli tomu musím omezovat, ale stejně nepomáhá, bolí to ikdyž třeba nesportuji pár měsíců. Při TV používám obinadlo, který mi trochu pomáhá. Co podle vás mám dělat? Děkuji za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí