Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Léčba chondropatie patelly - Koleno - operace čéšky - Diskuze

Léčba chondropatie patelly

Léčba chondropatie patelly

Martina  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den,mám takovou otázku. Je mi 24 let a byla mi zjištěna vrozená vada čéšky: M2396 Chondropatia patellae I. sin., v roce 2009 jsem byla na artroskopii - release sin. patelly a efekt operace trval necelé dva roky a těď se mi opět velké boleti vrátily. A další artroskopie by prý neměly větší efekt, tak beru jen Condrosulf na podporu chrupavky. Je prosím Vás ještě nějaká jiná možnost? Děkuji za odpověď Martina.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
k regeneraci chrupavky u chondropatie čéšky se nám velice osvědčila léčba krevní plazmou růstovými faktory z krevních destiček metodou ACP. Následně doléčení preparáty kyseliny hyaluronové. Nitrokloubní léčba poruch chrupavky je daleko rychlejší a účinnější než pozvolná léčba léčivy modifikující chorobu (SYSADOA), př. Vámi uváděný preparát Condrosulf. Nitrokloubní léčba vlastní krví růstovými faktory metodou ACP je bez jakýchkoli vedlejších účinků.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
ttalic  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je mi 24 let a bylo mi provedeno uvolnění čéšky při diagnóze chondropatie pately. Následovaly injekce kyseliny hyaluronové. Po dvou měsících ale velké zlepšení od původního stavu necítím - v koleni v leže a v sedě stále něco tlačí, bolest přichází také při větším zatížení. Chci se zeptat, zda je postupem času možné větší zlepšení? Případně zda je problém možné řešit nějakou složitější operací? Přiznám se, že ve svém případě příliš nevěřím bioléčbě, protože si nedovedu představit, že mi čéšku "nadzvedne", což bych asi potřeboval. Nebo se mýlím a bioléčba by pro mě naopak byla vhodná? Dodávám, že mám jakousi vrozenou vadu a stěny v koleni jsou jinak dlouhé (tak jsem to pochopil).
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
zřejmě jste řádně nestudoval webové stránky o plazmaterapii. Bioterapie - léčbou růstovými faktory z krevních destiček dojde ke stimulaci zárodečné vrstvy chrupavky tak, aby se vytvářel postupně kvalitnější kloubní povrch. Jestli Vy tomu věříte či ne, je zcela Vaše věc. S touto léčbu máme v naší společnosti již téměř 5ti leté pozitivní zkušenosti. Kyselina hyaluronová pouze konzervuje chrupavku a zlepšuje lubrikaci.
prim. Moster, Revmacentrum
Audi A6  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Milá Martino.
Sama mám velmi podobné problémy a našla jsem něco, co mi VELMI pomohlo.
Věřím, že bych dokázala pomoci i Vám. Můžete se mi ozvat na e-mail.
Pěkný den.
sisi  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Audi A6: Mohla byste sem prosím napsat Váš mail nebo se mi ozvat na: green-eyes@post.cz. Děkuji.
anonym  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

mám podobný problém, můžete se mi ozvat, jaká Vám byla doporučena léčba.
Děkuji
endlesslovezdixie@seznam.cz

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí