Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bandáže po operaci menisku - Operace kolene - operace menisku - Diskuze

Bandáže po operaci menisku

Bandáže po operaci menisku

milďa  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
jak dlouho má být bandažována noha po operaci menisku
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
obecně: Bandáže jsou pasívní prevencí vzniku žilní trombózy. Zpravidla doporučujeme nebandážovat, jakmile pacient není upoután na lůžku, sám cvičí a došlapuje cca více než na 50%. Aktivní prevence - svalová pumpa je nejideálnější a nejúčinnější prevencí vzniku žilních komplikací. Jinak dle doporučení Vašeho lékaře.
prim. Moster, Revmacentrum
Fusek  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den chci se zeptat nebo spis poradit mám rok po operaci meni skluzu a pul roku po operaci krizového a porad mě boli koleno můj doktor mi píchal infekce na chrupavky jim prášky na chrupavky a v koleni mi praská Kroupa no hnus chodil jsem i na rehabilitace na cvičeni na magnety a elektriku a je to horší a horší muže te mi nějak pomoc je mi teprve 23 a nevím co dal klidně muzu dojet za Vámi na poradu
milďa  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,já zatím ještě nevím, začínám chodit po operaci a budu provádět rehabilitaci, z operaci v Městské nemocnici Ostrava jsem spokojen.
pitonq31  |  návštěvník
  • 2 odpovědí
dobry den minuli tyden ve ctvrtek jsem byl na artroskopii kolene.nohu mi nechali zavazanou facem kvuli tromboze.to je vse v poradku,ale chci se zeptat jestli to musim mit porad zafacovane a jestli porad hrozi tromboza?dekuji Milan Tlusty
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den,
nohu ponechte vyvázanou do následující kontroly.

Reakce na Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.

Lena  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den , mam 5 dnů po operaci kolene , chci se zeptat zda mohu obvaz, bandáž nahradit klasickou puncochou ze zdravotnických potřeb proti tromboze, obvaz mi stále padá... děkuji mic a krásný den

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí