Blokování kolene

Blokování kolene

lebka75  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
dobrý den, mám po ASK pravého kolene ( již asi rok ), ale teď mám problém s levým.Stává se mi, že když chvíli stojím a pak se chci rozejít, má koleno jakoby zablokované a nejde ohnout, při chůzi už je to pak většinou v pořádku, ale občas to následuje i během chůze, jakoby se v koleni něco vzpříčilo. Co mne tak asi může čekat ?
ORP Centrum  |  Basic member  |  Praha
  • 53 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den, v nejpravděpodobnějším případě by Vás mělo čekat vyšetření v odborné ambulanci, event. zhotovení doplňkových vyšetření, příp. magnetická rezonance. Podle nálezu pak možná arthroskopická operace. Poškození menisku je však málo pravděpodobné. S pozdravem MUDr. František Picek, ORP Centrum, Praha Dejvice, tel.: XXXXXXXXX, XXXXXXXXXX
Speirs  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, přede 4 roky jsem utrpěl zranění kolene, byl jsem s tím u několika doktorů, ale žádný mí konkrétně nic neřekl, dostal jsem pár injekcí s tím,že to bude v pořádku, v pořádku to bylo 3 roky,ale poslední dobou mě bolí každý krok a sebemenší tlak vyvinutý na koleno neskutečně bolí, četl jsem si zde na fóru příznaky menisku a všechno sedí, chtěl bych se zeptat co bych měl dělat, předem děkuji za odpověď.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
nejrozumnější si najít vhodné artroskopické pracoviště.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Reakce na Revmacentrum®

Speirs  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Chtěl bych se ještě zeptat jestli je moudré s tímhle cvičit, během cvičení je bolest mírnější a moc mě neomezuje, horší to je pak po cvičení,jinak někdy mě koleno nebolí téměř vůbec, jen pří větší zátěží a někdy to je k nevydržení. Díky za odpověď.
SasaHr  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Nikdy jsem neměl problémy s koleny, nejsem aktivní sportovec, ani jsem neměl nikdy úraz kolene, přesto se mi při pokrčení levé nohy v koleni toto koleno jakoby zablokuje, nejde natáhnout a povolí to tak po 2-10 minutách. Je to taky poškozený meniskus? Děkuji za odpověď
prim. MUDr. Jiří Selucký  |  Basic member  |  Оrtopedie  |  Přerov
  • 355 odpovědí
  • 6 Likes
z vonka to tak vyzerá.... :-)

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí