Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Vyskakování kolene - Operace kolene - operace menisku - Diskuze

Vyskakování kolene

Vyskakování kolene

AluskA_16  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den. Na jaře minulého roku mi při fotbale při rychlé změně pohybu pohlo v koleně. Ihned jsem přestal hrát a když bolest neustupovala navštívil jsem asi třetí den po úrazu ortopeda. Provedl punkci a předepsal na týden ortézu. Po tydnu bolest ustoupila a bylo vše v pořadku. Fotbal jsem ukončil, ale začal jsem pravidelně navštěvovat fitcentrum ve kterém jsem pravidelně cvičil celé tělo včetně nohou (např. dřepy.) Ovšem asi za 3 měsíce mi opět koleno lehce vyskočilo. Nasadil jsem si již obdrženou ortézu a nohu nechal asi 2 týdny v klidu. To se opakovalo asi 3krat. Prosím poradte co mám dělat. Předem děkuju.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
dle Vašich potíží mohou být dva problémy - jednak problém s čéškou, jednak problém v oblasti vnitřní části kolenního kloubu (tzv. měkké koleno - menisky, chrupavky). Jestli se jedná o opakující se problém, zvláště s průvodným otokem kloubu, věc bych již zřejmě neřešil konzervativně ortézou, ale doporučoval bych invazívní artroskopický výkon. Poraďte se ovšem s Vaším ortopédem, který Vás sleduje.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí