Podélná fissura menisku

Podélná fissura menisku

radek60  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý den. Na MR mi bylo zjištěno viz: předmět. Co to přesně znamená? Musí se jít s tím na operaci. Pravděpodobně to vzniklo běháním po tvrdých plochách-beton. Projevovalo se to asi po 10 minutách běhu - pícháni na boku, později v zadní části kolena. Na konzultaci s lékařem jsem objednán za 14 dní. Děkuji za odpověď. Pěkný den
Ortopedické oddělení - Nemocnice Přerov  |  Basic member  |  Přerov
  • 102 odpovědí
  • 1 Like
může to být nic, také přesně to co je popsáno nebo něco úplně jiného.
Pojímání paraklinických pomocných metod jako diagnostických je obecně špatný nápad, u kolen a NMR konkrétně jde o čirý nesmysl.
Pouze erudovaný lékař po kompletním vyšetření může pojat ne zcela jistou myšlenku, co přesně to je. Pokud se Vám to zdá divné, je to smůla, ale je to tak. Medicinu zatím nejsou schopny dělat stroje bez lidí.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
vyšetření MRI je pouze pomocnou meodou a v oblasti menisků je tato metoda málo výtěžná. Je zde spousta falešně pozitivních i negativních nálezů. Nechte se vyšetřit na odborném pracovišti, kdy zejména klinicky i USG se Vaše potíže dají diagnostikovat lépe.

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí